Facebook

Nasze pozostałe sklepy: Dostępne już wkrótce...

(+48) 609 244 613Kontakt
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

WIATRAKI i WIATROWSKAZY

Product was successfully added to your shopping cart.

WIATRAKI i WIATROWSKAZY

Ustaw kierunek malejący

   

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

10 produkt(ów)

Jeśli aranżujemy swój ogród, poszukujemy do niego ciekawych ozdób, a style tradycyjny, rustykalny, holenderski nie są nam obce, z pewnością warto rozważyć zakup wiatraków i wiatrowskazów. Tego rodzaju konstrukcje, najczęściej wykonane z naturalnego drewna wprowadzają do przydomowych terenów zielonych bądź też do ogródków działkowych absolutnie wyjątkowy klimat. Co więcej, ze względu na pozytywne, miłe skojarzenia, jakie wywołują pozwalają myślami wrócić do czasów beztroskiego dzieciństwa.

Wiatraki i wiatrowskazy - do koloru, do wyboru

W zależności od indywidualnych preferencji wybierać możemy spośród rozmaitych modeli drewnianych, ozdobnych, konstrukcji ogrodowych, które wskazują kierunek wiatru. Wiatraki i wiatrowskazy mogą być duże, średnie lub małe. Ich wielkość warto oczywiście dostosować do powierzchni ogrodu, w taki sposób, aby ani zbytnio nie dominowały nad działką i roślinnością, ani też nie rozmyły się na tle pokaźnych rozmiarów trawnika, drzew i krzewów.
Jeśli aranżujemy swój ogród, poszukujemy do niego ciekawych ozdób, a style tradycyjny, rustykalny, holenderski nie są nam obce, z pewnością warto rozważyć zakup wiatraków i wiatrowskazów