Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Amarylis - Cebulki i Cebule Kwiatowe Amarylisu

Product was successfully added to your shopping cart.

Amarylis to jedna z niezwykle okazałych i dekoracyjnych roślin doniczkowych, których znakiem rozpoznawczym są wielkie kwiatostany osadzone na wysokiej i sztywnej łodydze. Co więcej, roślina ta jest nie tylko piękna, ale także niewymagająca w uprawie. W internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl znajdziesz najwyższej klasy cebulki kwiatów amarylis. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się zjawiskowym wyglądem swoich nowych roślin.

Brak produktów spełniających kryteria.

CEBULKI KWIATÓW AMARYLIS

W asortymencie naszego sklepu dostępne są cebulki kwiatów wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów, co jest gwarancją powodzenia uprawy. Dysponujemy produktami najwyższej klasy, co docenione zostało przez najbardziej wymagających pasjonatów ogrodnictwa.
Amarylis to wyjątkowo piękna roślina o wielkich kwiatach - najczęściej koloru czerwonego, białego bądź różowego. Jeśli zdecydujesz się na uprawę amarylisa w warunkach domowych, to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup cebulki kwiatów. Samodzielna uprawa tej rośliny nie powinna sprawić Ci żadnych trudności. Wystarczy tylko, że znajdziesz dla niej odpowiednie miejsce w swoim domu oraz zadbasz o jej odpowiednią pielęgnację - czyli systematyczne podlewanie i nawożenie. Roślina już po krótkim czasie odwdzięczy Ci się długim i obfitym kwitnieniem!

ODMIANY CEBULEK KWIATÓW AMARYLIS

Jak sadzimy cebulę amarylisa? To bardzo proste! Choć amarylis zazwyczaj kwitnie zimą - na przełomie grudnia i stycznia, niemniej jednak dużo w tym przypadku zależy od nas samych. Przystępując do sadzenia cebulki amarylisa, należy pamiętać o tym, aby 1/3 cebulki znajdowała się nad ziemią. Następnie doniczkę należy postawić w miejscu dobrze nasłonecznionym, co znacznie przyspieszy wzrost roślin. Na dorodny kielich kwiatowy należy czekać zazwyczaj ok. 8 tygodni. Pomimo tego, że amarylis jest rośliną doniczkową, to w okresie wiosenno-letnim można ją śmiało wystawiać na balkon i taras.

Szeroki wybór dostępnych nasion i cebulek kwiatów sprawia, że każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą.