Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Canna - Cebulki i Cebule Canna

Product was successfully added to your shopping cart.

Postanowiłeś wprowadzić do swojego ogrodu nieco tropikalnego klimatu? Pomogą Ci w tym cebulki kwiatów canna dostępne w internetowym sklepie Gardenowo.pl. Canna - w Polsce znana jako paciorecznik to roślina ozdobna, której zdecydowana większość gatunków pochodzi z Ameryki Południowej. Pacioreczniki znakomicie nadają się do oprawy zarówno w ogrodzie, jak i wszelkiego rodzaju pojemnikach – doniczkach, skrzynkach itp. W zależności od odmiany cebulek kwiatowych canna może osiągać wysokość nawet 2 metrów. Jej cechą charakterystyczną są duże liście oraz kwiaty w intensywnych ognistych barwach. Liście paciorecznika swoim kształtem przypominają liście bananowca, dlatego też świetnie prezentują się pojedynczo. 

Brak produktów spełniających kryteria.

CEBULKI KWIATÓW CANNA

Pomimo dosyć nietypowego wyglądu pacioreczniki doskonale komponują się z innymi roślinami ogrodowymi takimi jak np. lilie, tworząc wspólnie ciekawą i bardzo egzotyczną kompozycję. Jeśli poszukujesz rośliny długo kwitnącej, to wybór cebulek kwiatów canna będzie strzałem w dziesiątkę. Bylina ta kwitnie od lipca aż do rozpoczęcia sezonu zimowego i nadejścia pierwszych przymrozków. Canna jest rośliną, którą z powodzeniem można uprawiać nie tylko w ogrodzie, ale też i na tarasie czy większym balkonie.

CEBULKI KWIATÓW CANNA - ich odmiany

Materiał siewny znajdujący się w naszym sklepie wyróżnia się najwyższą jakością, co gwarantuję pełną satysfakcję z dokonanego zakupu. Co więcej, cebulki kwiatów canna dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Uprawa tej pięknej rośliny jest prosta i przyjemna. Wystarczy tylko zadbać o jej odpowiednią pielęgnację i systematyczne nawożenie, aby ta w niedługim czasie odwdzięczyła się okazałymi i kolorowymi kwiatostanami. Decydując się na zakup cebulek kwiatów canna pochodzących ze sprawdzonego źródła, zyskujesz pewność, że zasadzone rośliny będą rozwijać się prawidłowo, co dodatkowo ułatwi Ci ich uprawę.

Szeroki wybór dostępnych nasion i cebulek kwiatów sprawia, że każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą.