Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Kosaciec - Cebulki i Cebule Kosaćców

Product was successfully added to your shopping cart.

Kosaćce - potocznie nazywane irysami to jedna z najpopularniejszych odmian bylin rabatowych, które zachwycają swoim smukłym i szlachetnym kształtem. W internetowym sklepie Gardenowo.pl znajdziesz cebulki najpiękniejszych odmian kosaćców, dostępnych w szerokiej gamie zachwycających kolorów. Sprawdź i zaaranżuj razem z nami ogród swoich marzeń! Obecnie irysy uznawane są za najbardziej dekoracyjną roślinę ogrodową. Za najpowszechniejszą jej odmianę uznaje się kosaćca bródkowego o niebiesko-liliowych płatkach kwiatów, który może osiągać wysokość nawet do 90 cm. 

Brak produktów spełniających kryteria.

CEBULKI KWIATÓW KOSACIEC

Gatunek kosaćca ten znakomicie komponuje się z innymi roślinami rabatowymi, tworząc wspólnie ciekawą i wielobarwną kompozycję. U nas znajdziesz cebulki wielu różnych odmian irysów - od tych standardowych aż po gatunki cechujące się wyrafinowanym wybarwieniem, które z pewnością sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

UPRAWA CEBULEK KWIATOWYCH KOSACIEC

Kosaćce doskonale nadają się na kwiaty do uprawy w ogrodzie, jak i doniczkach oraz skrzynkach - pięknie będą prezentować się również na balkonie bądź tarasie. Irysy nie są roślinami trudnymi w uprawie, choć ich wymagania pod względem pielęgnacyjnym mogą różnić się w zależności od odmiany. Niemniej jednak systematyczne podlewanie zasadzonych cebulek oraz późniejsze nawożenie roślin odpowiednimi środkami, pozwoli Ci cieszyć się ich pięknym wyglądem oraz obfitym i bujnym kwitnieniem przez cały sezon! Posiadamy cebulki kosaćców wyłącznie wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów, cieszących się dużym uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i początkujących pasjonatów zieleni. Decydując się na zakup bulw ze sprawdzonego źródła, zyskujesz pewność, że zasadzone rośliny będą wzrastać i rozwijać się prawidłowo, zachwycając wszystkich wokoło swoim urzekającym wyglądem.

Szeroki wybór dostępnych nasion i cebulek kwiatów sprawia, że każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. Gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupu!