Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Tawułka - Cebulki Kwiatów Tawułki

Product was successfully added to your shopping cart.

Poszukujesz rośliny długo kwitnącej, której barwne kwiaty rozświetlą nawet najciemniejszy zakątek w ogrodzie? Sięgnij po cebulki tawułki i stwórz wyjątkową kompozycję, która z pewnością zachwyci wszystkich Twoich gości. W internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl znajdziesz cebulki najpiękniejszych odmian tawułki! Tawułka, inaczej zwana Astilbe charakteryzuje się błyszczącymi ząbkowanymi liśćmi oraz kłosokształtnym kwiatostanem. Roślina ta przynależy do rodziny skalnicowatych i obecnie znanych jest jej ponad 20 gatunków. W zależności od gatunku mogą one osiągać wysokość od 50 do nawet 150 cm. 

Brak produktów spełniających kryteria.

CEBULKI KWIATÓW TAWUŁKI

Choć ich naturalnym środowiskiem są wilgotne i cieniste lasy zlokalizowane w Azji oraz Ameryce Północnej, to tawułka bardzo dobrze radzi sobie również w naszym klimacie. Co więcej, jej uprawa nie powinna sprawić nikomu większych trudności - wystarczy tylko pamiętać o jej systematycznym podlewaniu i nawożeniu środkami naturalnymi. Materiał siewny dostępny w naszym sklepie internetowym czyli cebulki kwiatów tawułki cechują się wysoką jakością oraz bardzo atrakcyjnymi cenami. Wybierając cebulki tawułki ze sprawdzonego źródła, zyskujesz pewność, że rośliny będą rozwijały się w sposób prawidłowy. Przy zachowaniu właściwej pielęgnacji już po niedługim czasie odwdzięczą się obfitym kwitnieniem.

CEBULKI TAWUŁKÓW CEBULKI TAWUŁKI

W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi odmianę Else Schluck wyróżniającą się długimi i okazałymi kwiatostanami w intensywnym odcieniu ciemnego różu. Posiadamy także odmianę Koblenz o ciemnozielonym ulistnieniu i kwiatach o wyrazistej barwie. Z kolei Tawułka Niebieska doskonale nadaje się do wilgotnych i cienistych miejsc w ogrodzie – wybór tej odmiany to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników kolorów. Kwiatostany Tawułki Niebieskiej mogą przybierać barwę od białej, aż po pasteloworóżową, liliowoczerwoną oraz karminową. 

Szeroki wybór dostępnych nasion i cebulek kwiatów sprawia, że każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą.