Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Kalla - Cebulki Kwiatów Kalli

Product was successfully added to your shopping cart.

Kalle (Zantedeschia Kalla) to jedne z bardziej oryginalnych i uroczych kwiatów, które doskonale sprawdzą się praktycznie w każdej aranżacji ogrodowej, ale nie tylko. Rośliny te nadają się również do uprawy pojemnikowej na balkon bądź taras. W naszym internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl znajdziesz cebulki najpopularniejszych i najpiękniejszych odmian kalli. Kalla inaczej cantedeskia to roślina o ładnych liściach i pięknych kwiatostanach w kolorze białym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym, różowym lub purpurowym. Kalla może być ozdobą ogrodu, tarasu, balkonu oraz mieszkania, jako roślina doniczkowa bądź kwiat cięty. 

Brak produktów spełniających kryteria.

CEBULKI KWIATÓW KALLI

Kalla przynależy do rodziny obrazkowatych, naturalnie występuje w środkowej i południowej części Afryki. W Polsce kalla uprawiana jest jako roślina ozdobna. Cebulki kalli dostępne w naszym sklepie wyróżnia nie tylko najwyższa jakość, ale także i bardzo atrakcyjne ceny. Materiał siewny pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów, co jest gwarancją prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Kalla jest rośliną stosunkowo niewymagającą, jeżeli chodzi o uprawę, niemniej jednak warto pamiętać o jej systematycznym podlewaniu i nawożeniu.

CEBULKI KWIATÓW KALI rodzaje

W sprzedaży posiadamy cebulki kalli w kolorze białym, żółtym, różowym, czerwonym i pomarańczowym. Każda z dostępnych odmian Zantedeschia Kalla zachwyca swoim niepowtarzalnym wyglądem oraz intensywną barwą kwiatów. Kalle białe i różowe to świetne rozwiązanie w przypadku wszystkich miłośników romantycznych klimatów. Z kolei kwiaty w soczyście pomarańczowym kolorze z pewnością rozjaśnią i rozweselą każdą aranżację. Jeśli nie wiesz, na jaki kolor się zdecydować, wybierz kilka różnych po to, aby stworzyć wielobarwną kompozycję, która całkowicie odmieni wygląd Twojego ogrodu bądź tarasu.

Szeroki wybór dostępnych nasion i cebulek kwiatów w internetowym sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl sprawia, że każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. Gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupu!