Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Opryskiwacz Ręczny Spryskiwacz Do Roślin Mały 1L Opryskiwacz Ręczny Spryskiwacz Do Roślin Mały 1L

Opryskiwacz Ręczny Spryskiwacz Do Roślin Mały 1L

Lekki i łatwy w użytkowaniu Opryskiwacz Ręczny OLI-32I 1 L przeznaczony jest do pracy na małych i średnich powierzchniach.

9,50 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Opryskiwacz Ręczny Spryskiwacz Do Roślin Mały 1L

Uniwersalny i wielofunkcyjny opryskiwacz ręczny o pojemności 1000 ml służący do ręcznego zraszania, opryskiwania i pielęgnacji roślin w szklarniach, ogrodach, na tarasach i balkonach. Spryskiwacz posiada dyszę o regulowanym stopniu rozpylenia. Idealnie nadaje się do dolistnego nawożenia, zabiegów pielęgnacyjnych oraz zraszania wodą.


OPRYSKIWACZ RĘCZNY GARDETECH OLI-32I 1 L


wyposażono w zintegrowany filtr na zakończeniu przewodu ssącego, a także wygodną rękojeść. Opryskiwacz posiada ponadto skalę na zbiorniku do określania poziomu cieczy i regulowaną dyszę rozpylającą z możliwością zmiany stopnia rozpylenia cieczy: od mgły do prostego strumienia.

Najważniejsze cechy Opryskiwacza Ręcznego OLI-32I 1L:

  • wysokiej jakości materiały,
  • uniwersalne zastosowanie,
  • skala poziomu cieczy,
  • regulacja dyszy,
  • wygodna rękojeść,
  • wymiary produktu: 30 x 8,5 x 8,5 cm.

Zastosowanie

Lekki i łatwy w użytkowaniu Opryskiwacz Ręczny OLI-32I 1 L przeznaczony jest do pracy na małych i średnich powierzchniach. Jeśli potrzebujesz niewielkiego i poręcznego opryskiwacza do aplikacji środków ochrony roślin, zraszania oraz podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, OLI-32I o pojemności 1 litra, będzie doskonałym wyborem.

Lekko działająca pompka oraz wysoka jakość uszczelnienia i podzespołów zapewniają stabilną i płynną pracę urządzenia, bez obawy o rozlewanie się płynu oraz zacinanie dyszy. Skala poziomu cieczy ułatwia kontrolowanie zawartości opryskiwacza.

Uwaga! Nie należy stosować środków łatwopalnych ani rozpuszczalników, cieczy gorących (o temperaturze powyżej 30 st. C) lub żrących.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi