Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Preparat Na Kleszcze 60ml Target Preparat Na Kleszcze 60ml Target

Preparat Na Kleszcze 60ml Target

Preparat na kleszcze w 94 procentach składa się z oleju rydzowego. Jest więc produktem naturalnym i bezpiecznym dla otoczenia.

19,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Target

Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Preparat Na Kleszcze 60ml Target

Preparat Na Kleszcze Target jest preparatem o szerokim spektrum działania. Skutecznie ogranicza aktywność różnych gatunków roztoczy, dlatego może być z powodzeniem stosowany do eliminacji szkodliwych kleszczy.

Preparat Na Kleszcze Target na kleszcze w 94 procentach składa się z oleju rydzowego. Jest więc produktem naturalnym i bezpiecznym dla otoczenia. Olej rydzowy działa w ten sposób, że tworzy niewidoczną powłokę, która unieruchamia szkodniki, powoduje, że nie mogą się ruszyć i w końcu giną. Opryski należy powtarzać. Robimy to od marca do października, gdy temperatura powietrza wynosi minimum 7 stopni.

Aby go użyć, potrzebny będzie opryskiwacz. Jego wielkość zależeć będzie od terenu, który chcemy opryskać. Targetem na kleszcze musimy bowiem dokładnie pokryć cały teren, wszystkie drzewa, krzewy, ale też trawę, bo to w niej żeruje najwięcej kleszczy.

Potrzebną ilość cieczy użytkowej należy dobrać tak, aby cały teren, na którym występują kleszcze został dokładnie nią pokryty. Opryskiwać należy trawę, zarośla drzewa i krzewy, miejsca zacienione, jak i nasłonecznione. Szczególną uwagę należy zwrócić na dokładne pokrycie miejsc na których kleszcze najchętniej przesiadują oczekując na możliwość przejścia na człowieka lub zwierzę - końcówki liści traw, drzew i krzewów.

Preparat Na Kleszcze Target jest w 100% bezpieczny na ludzi i zwierząt.

W 2018 roku zostały w SGGW w Warszawie zostały przeprowadzone badania, które wykazały, że w ciągu 24 godzin po dokonaniu oprysku olejem rydzowym eliminuje się 82% kleszczy poddanych opryskowi. A już po 48 godzinach zginęło 100% kleszczy na których został przeprowadzony oprysk.

Zabiegi Preparatem Na Kleszcze Target można stosować przez okres występowania kleszczy (od wiosny do jesieni). Zabieg można powtarzać, a szczególnie wskazane jest tam, gdzie nasilenie występowania kleszczy jest duże. Preparat może być stosowany od wczesnej wiosny, kiedy obserwuje się wzmożoną aktywność kleszczy, do późnej jesieni kiedy kleszcze szukają schronienia przed zimą w opadłych liściach i zaschniętej trawie.

Preparat Na Kleszcze Target  na kleszcze działa również na inne gatunki roztoczy. Opryski wykonywać w godzinach wczesno porannych lub wieczornych, poza godzinami oblotu pszczół. Należy unikać opryskiwania roślin w godzinach mocnego nasłonecznienia.

Skład i substancja aktywna Preparatu Na Kleszcze Target  to olej rydzowy (94%) - substancja pochodzenia naturalnego

Dawkowanie 12 ml preparatu na 1 litr wody. Opakowanie 60 ml należy rozpuścić w 5 litrach wody

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem