Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Jodły

Product was successfully added to your shopping cart.

Brak produktów spełniających kryteria.

Jodły - najpiękniejsze odmiany

Drzewa i krzewy iglaste należą do jednych z najpopularniejszych ozdób ogrodów, działek oraz tarasów i balkonów. Ogromna ilość gatunków sprawia, że każda osoba jest w stanie znaleźć idealny okaz dla siebie. Bardzo często wybieranymi drzewkami są jodły. Decydują się na nie właściciele nieco większych ogrodów. Ten długowieczny gatunek potrafi osiągać nawet kilkadziesiąt metrów wysokości. Jodły kojarzą nam się przede wszystkim z choinkami, ale będą również jednymi z najpiękniejszych drzew iglastych w ogrodzie. Można je sadzić zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie innych roślin. Wtopią się one bezproblemowo w każdą powierzchnię, stanowiąc przy tym niezwykle wdzięczną dekorację, bez względu na to, w jakim stylu posiadamy ogród. Należy pamiętać, że jodły osiągają spore rozmiary, jednakże obecnie możemy nabyć również niskie odmiany. Zainteresują one szczególnie osoby, które posiadają ograniczoną ilość miejsca. Tradycyjne jodły, a więc pospolite rosną na żyznych i wilgotnych glebach. Na podmokłych, gliniastych i suchych, gatunek ten nie będzie miał optymalnych warunków.

Jodły - szeroki wybór drzewek

Na szczególną uwagę zasługują również szyszki tych drzewek. Osoby, które posiadają nieco więcej wiedzy na temat ogrodnictwa, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że obecnie możemy wybierać spośród ogromnej ilości gatunków jodeł. Zanim zdecydujemy się na konkretny okaz, warto zaznajomić się z podstawowymi informacjami na jego temat. Dla każdego z nich, inne warunki będą optymalne. Takie podejście pozwoli nam dobrać idealne gatunki drzewek, które będą odpowiednio rosnąć w naszym ogrodzie. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada w asortymencie jodły tradycyjne, które możemy spotkać w wielu ogrodach, jak i nieco bardziej egzotyczne. Podkreślamy, że wszystkie gatunki pochodzą ze sprawdzonych szkółek ogrodniczych, dzięki czemu możesz mieć pewność odnośnie jakości. Kupując u nas drzewka iglaste, nie musisz się obawiać, że będą one chore.

Jodły – najpiękniejsze iglaki do ogrodu

Piękne iglaki to marzenie niemalże każdego właściciela ogrodu. Zanim przystąpimy do realizacji celu, warto na wstępie zastanowić się nad tym, jaki efekt chcemy uzyskać oraz które drzewa lub krzewy iglaste nam się najbardziej podobają. Jodły, czyli popularne choinki biją rekordy popularności i są chętnie wybierane bez względu na to, jakiej wielkości ogród posiadamy. Obecnie można wybierać zarówno spośród tradycyjnych odmian, jak i tych niższych. Właściciele ogrodów chętnie wybierają jodły z tego względu, że są one jednymi z najpiękniejszych iglaków. Nie należy jednak zapominać o tym, że niekoniecznie są proste w uprawie. Z drugiej strony, warto włożyć minimum wysiłku, gdyż efekt jest naprawdę imponujący. Jodły wprowadzają do ogrodu wyjątkowy charakter i dobrze wyglądają zarówno latem, jak i zimą. Właśnie z tego względu drzewa i krzewy iglaste są tak bardzo popularne. Kupując jodły do ogrodu, warto wybierać ładne i zdrowe okazy. Właśnie takie znajdziesz w sklepie gardenowo.pl.