Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Świerki

Product was successfully added to your shopping cart.

Brak produktów spełniających kryteria.

Świerki - zdumiewające odmiany nie tak zwyczajnych choinek

Świerki zaliczając się do najpopularniejszych i najbardziej cenionych drzewek iglastych. Na szczególną uwagę zasługuje różnorodność odmian. Bez względu na to, jaki ogród posiadasz, możesz dobrać idealny gatunek. Obecnie bezproblemowo można dostać zarówno małe świerki, osiągające niespełna metr wysokości, jak i nawiązujące do tradycji, świerki wysokie, które w ciągu kilku lat urosną do kilku metrów. Co ciekawe, posiadają one różny kształt - możesz wybierać spośród odmian krzaczastych, kulistych i stożkowatych. Drzewka te bardzo często kojarzą się z tradycyjnymi choinkami, które co roku zdobią nasze domy. Z drugiej strony, będą perfekcyjnie prezentować się w ogrodzie. Mogą one się komponować z innymi iglakami, ale nie tylko. Sprawdzą się również jako żywopłot oraz rosnąc samodzielnie. Istnieją gatunki, które można zasadzać także w zacienionych miejscach. Mimo tego, że świerki kojarzą się z tradycyjnymi drzewkami, to mogą one posiadać różne rozmiary, kształty, kolory. Cechą wyróżniają je są również szyszki, które zachwycają.

Świerki tradycyjne i oryginalne

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada zarówno tradycyjne gatunki świerków, jak i oryginalne. Bez względu na to, jaką odmianą jesteś zainteresowany, to jesteśmy pewni, że u nas ją znajdziesz. W naszym asortymencie dostępne są m.in. następujące odmiany: świerk srebrny Kaibab, który wyróżnia się różowymi szyszkami; oryginalny świerk Pusch czy też poszukiwany świerk Rydal z czerwonymi przyrostami. Jeśli szukasz gatunku obok którego ciężko będzie przejść obojętnie, to zwróć uwagę na świerk Białobok. W Gardenowo.pl coś idealnego dla siebie, zakupią zarówno wielbiciele niespotykanych drzewek, jak i ogrodnicy uwielbiający tradycyjne gatunki. Sprzedajemy wyłącznie drzewa i krzewy iglaste pochodzące ze sprawdzonych i cenionych szkółek ogrodniczych. Planując ogród, warto postawić na najwyższą jakość. Kupując u nas, możesz być pewny, że drzewa i krzewy iglaste będą odpowiednio wzrastać po zasadzeniu.

Świerki do ogrodu

Świerki kojarzą się nam głównie z choinkami, jednakże w ostatnich latach iglaki te są niezwykle chętnie wybierane do ogrodów. Ciężko się temu dziwić – nie dość, że pięknie wyglądają i ładnie pachną, to tworzą wyjątkowy klimat kojarzący się z lasem. Co istotne – dzisiaj każdy ogrodnik, bez względu na to, czy jest profesjonalistą, czy raczej hobbystą, może wybrać świerki odpowiednie do ogrodu. Różne gatunki, wielkości i kształty sprawiają, że zawsze dobierze się dokładnie to, czego szukamy. Kupując takie drzewka, należy zwrócić szczególną uwagę na ich stan, na kolor i na gałązki. Opadające igły powinny wzbudzić czujność, podobnie zresztą jak lekko brązowa barwa na gałęziach. Świerki ogrodowe są dostępne w różnych wielkościach, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w każdym ogrodzie, ale też w donicach na tarasie. Ładnie wyglądają one zarówno w grupach, jak i samodzielnie. Warto podkreślić, że świerki do zasadzenia nie muszą być wcale drogie - by się o tym przekonać, wystarczy wejść na stronę sklepu gardenowo.pl.