Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Budleje

Product was successfully added to your shopping cart.

Brak produktów spełniających kryteria.

Najpopularniejsze budleje

Drzewa i krzewy liściaste to podstawowe rośliny spotykane niemalże w każdym ogrodzie i na każdej działce. Bez względu na to, jak dużą powierzchnią się dysponuje, zawsze obok różnych kwiatów, jako tło, zasadza się rośliny liściaste. Jednymi z najbardziej oryginalnych i jednocześnie przykuwających uwagę są budleje. Pochodzą one z Azji, występują również w Afryce i Ameryce Południowej. Rośliny te charakteryzują się pięknymi i gęstymi kwiatostanami i intensywnymi kolorami, dzięki czemu ożywią każdy ogród i będą same w sobie stanowiły znakomitą ozdobę. Co więcej, zwabiają one motyle, dodając przestrzeni jeszcze więcej uroku. Motyli krzew-jak o budlejach mawiają ogrodnicy - nieco przypomina, popularne w Polsce bzy. Podobieństwo wynika z kwiatostanów. W przypadku budlei również mamy do czynienia z maleńkimi kwiatami zebranymi na długich, jednorocznych główkach. Odmian tych roślin jest naprawdę sporo- ich ilość sięga aż 100 gatunków.

Budleja - szeroki wybór

W zasadzie każda osoba jest w stanie wybrać idealne budleje do swojego ogrodu, bez względu na to, jakie kolory preferuje. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada w asortymencie, zarówno jednobarwne, tradycyjne gatunki w różu, fiolecie, jak wielobarwne: Flower Power (wielokolorowa), Herlequin (czerwono-purpurowe), Motyli Krzew,Empire Mocno Niebieska, Black Knight - ciemnofioletowa. Kolorowy Akcent 3 w zestawie składa się z kolei z trzech odmian, które zasadza się w jednym dołku obok siebie. Odmiany Summer i Purple Prince charakteryzują się z kolei długim kwitnięciem. Wielbicieli oryginalnych krzewów na pewno zainteresuje Wisteria Lane, która posiada mnóstwo kwiatów czy też Budleja Guliver, mająca gigantyczne kwiaty. W Gardenowo.pl sprzedajemy wyłącznie budleje pochodzące z najlepszych i sprawdzonych szkółek ogrodniczych. Charakteryzują się one wyjątkową jakością. Ożyw swój ogród najpiękniejszymi roślinami, które będą cieszyć oko przez naprawdę długi czas!

Budleje do ogrodu – idealny wybór

Posiadając ogród, marzysz o tym, by był on wyjątkowy. Chcesz, żeby wszystko dobrze wyglądało, ale przy okazji nie było szczególnie wymagające. W końcu w zadbanym ogrodzie bezproblemowo się zrelaksujesz. Zakup odpowiednich roślin jest jednym z początkowych zadań, z którym musi się zmierzyć każdy właściciel. Przeglądając kolejne kwiaty, krzewy i drzewka, warto zwrócić uwagę na budleje. Te niesamowite rośliny przypominające bez zachwycają od pierwszego spojrzenia. Dzięki ogromnej palecie kolorystycznej, bez względu na wymagania, na pewno wybierzesz coś dla siebie. Czy budleje to dobry wybór do ogrodu? Możemy śmiało powiedzieć, że tak i to do każdego ogrodu. Piękne kwiatostany ozdobią i wprowadzą niesamowity nastrój, sprawiając, że przyjemniej będzie się odpoczywać. Budleje są wyjątkowe pod każdym względem, z czego zwabianie motyli zalicza się chyba do tych najbardziej zauważalnych. Już teraz spójrz na stronę gardenowo.pl i zamów przepiękne budleje do ogrodu.