Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Klony

Product was successfully added to your shopping cart.

Brak produktów spełniających kryteria.

Oryginalne klony

Drzewa i krzewy liściaste to roślinność wybierana niemalże do każdego ogrodu. Mimo tego, że iglaki wydają się być dużo prostsze w hodowli, to jednak drzewka posiadające liście znacząco ubarwiają przestrzeń i nadają jej ciekawego charakteru. Połączenie obydwu gatunków jest w stanie stworzyć harmonijną całość i sprawi, że będzie się ona prezentowała spójnie. Mało tego, pamiętajmy, że wiosną drzewa i krzewy liściaste budzą się do życia i pięknie wyglądają, jesienią zaś przybierają one intensywne barwy; ale zimą to gatunki iglaste sprawiają, że w przydomowym ogródku są ślady życia. W zależności od powierzchni i terenu, mamy dziś do wyboru ogromną ilość różnorodnej roślinności. Każda osoba jest w stanie dobrać coś idealnie pasującego i przystosowanego do warunków, jakie panują na danej przestrzeni. Niezwykle popularnymi krzewami wybieranymi do ogrodu są klony. Mimo tego, że kojarzą się one z ogromnymi drzewami i charakterystycznymi liśćmi, to możemy znaleźć także nieco mniejsze gatunki, które idealnie wkomponują się w nawet niewielki teren. Zachwycają one mnogością barw oraz form. Nawet w środku sezonu letniego, ich liście potrafią przybrać przeróżne barwy - m.in. purpurowe, żółte, różowe, fioletowe.

Klony do ogrodu

Egzotyczne odmiany klonów pochodzą przeważne z krajów Azji. W Gardenowo.pl posiadamy w ofercie różne odmiany klonów, obok których ciężko przejść obojętnie. Klon palmowy Ognisto Pomarańczowy, Orange Dream są chętnie wybierane przez wielbicieli tradycyjnych form. Liście klonów palmowych wraz z upływem każdego miesiąca wyglądają zupełnie inaczej i przykuwają uwagę kolejnymi zmianami barw. Gatunki Emerald i Phoenix są obecnie niezwykle rzadko spotykane w przydomowych ogrodach. Prezentują się one niezwykle oryginalnie i niemalże bajkowo. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada wyłącznie klony pochodzące z najlepszych szkółek ogrodniczych. Kupując u nas, zyskuje się gwarancję odnośnie jakości. Miej pewność, że zakupione drzewko przyjmie się w Twoim ogrodzie i będzie cieszyć oko przez wiele sezonów.

Ogrodowe klony – czy to dobry pomysł?

Mimo tego, że klon kojarzy się z ogromnym drzewem z charakterystycznymi liśćmi, to dzisiaj bezproblemowo możemy zakupić również te mniejsze gatunki, które świetnie sprawdzą się w każdym ogrodzie. Wyjątkowe kolory, zachwycające liście i ciekawe kształty sprawiają, że coraz więcej osób, zarówno tych, którzy hobbystycznie zajmują się ogrodem, jak i profesjonalistów, kupuje je. Te oszałamiające drzewka liściaste zaskakują zmiennością i różnymi barwami. Nie ma znaczenia, czy posiadamy mały ogródek, czy wprost przeciwnie, zawsze możemy wybrać coś idealnego. Wystarczy wejść na stronę gardenowo.pl i przekonać się, jak wiele ogrodowych klonów jest dostępnych. Szeroki asortyment obejmuje drzewka klonu i przeróżnych kolorach i wielkościach. Dzięki nim możemy zmienić charakter całego ogrodu, ożywić go i wprowadzić wyjątkowy nastrój. Taka roślinność będzie ładnie wyglądała na każdym terenie. Zamawiając klony do ogrodu, zawsze warto zwrócić uwagę na jakość – postawmy na drzewka ze sprawdzonych szkółek ogrodniczych. Tylko wówczas będziemy mieli pewność, że przetrwają one długie lata.