Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Lilaki

Product was successfully added to your shopping cart.

Brak produktów spełniających kryteria.

Liliaki - klasyczne i oryginalne odmiany

Lilaki to drzewka liściaste niezwykle chętnie wybierane do ogrodów. Tradycyjne gatunki, takie jak bez pospolity, będą odpowiednio rosnąć na większości gleb ogrodowych. Odmiany ozdobne lepiej sobie poradzą na żyznej ziemi, wzbogaconej torfem. Istotne jest również to, by miejsce było odpowiednio nasłonecznione. Lilaki nie są wrażliwe na zanieczyszczenia, więc z powodzeniem można je hodować w warunkach miejskich. Nie zaliczają się one do roślin szczególnie wymagających, zarówno jeśli chodzi o podlewanie, jak i nawożenie. Podlewa się je jedynie po dłuższych okresach suszy, zaś nawozi dwa razy w roku. Kluczowe jest trzymanie się zaleceń odnośnie pielęgnacji, gdyż bzy nie lubią otrzymywać zbyt wiele składników odżywczych. W przypadku tych drzewek, istotne jest przycinanie. Ma ono głównie znaczenie estetyczne. Warto usuwać wrastające pędy, gdyż ma to wpływ na krzewienie, a także na ostateczny kształt lilaków.

Lilaki - szeroki wybór

Rośliny te dobrze wyglądają w towarzystwie innych. Znakomicie uzupełnią ogród, ale i przykuwają uwagę ze względu na piękny zapach. Co istotne, rozwinięte kwiatostany mogą być przycinane w okresie kwitnienia i wykorzystywane jako kwiaty cięte do wazonu. Będą one odpowiednio się prezentowały zarówno w grupach, jak i pojedynczo. Nadają się także do tworzenia żywopłotów. Co istotne, nawet osoby dysponujące małymi ogrodami, mogą się cieszyć tymi pięknie kwitnącymi i pachnącymi drzewkami liściastymi. Istnieją bowiem odmiany karłowate. W naszym sklepie, posiadamy w asortymencie zarówno tradycyjne lilaki, które są chętnie wybierane, jak i nieco bardzo wyszukane gatunki. Zwracają na nie uwagę osoby, stawiające na oryginalność w ogrodzie i poszukujące czegoś nietypowego. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl sprzedaje jedynie lilaki pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych szkółek ogrodniczych. Dzięki temu, rośliny idealnie przyjmą się w ogrodzie i zagoszczą w nim na długo. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego warto zaopatrywać się u nas!

Lilaki do ogrodu

Lilaki to roślinność ogrodowa, która jest niezwykle często spotykana. Zarówno osoby uprawiające ogród hobbystycznie, jak i ci nieco bardziej zaprawieni w bojach, chętnie je kupują. Bez wprowadza wyjątkowy klimat i nie jest szczególnie trudny w uprawie. Oczywiście wszystko jest tu uzależnione od tego, na jaki gatunek konkretnie się zdecydujemy. Już na wstępie dobrze jest zapoznać się z podstawowymi informacjami, by uniknąć sytuacji, że roślina nie utrzyma się w naszym ogrodzie. Lilaki pięknie wyglądają, ale i obłędnie pachną. Za ich pomocą, możemy stworzyć wyjątkową kompozycję na naszym kawałku zieleni. Zanim zdecydujemy się na zakup tych drzewek, dobrze jest przejrzeć asortyment sklepów ogrodniczych. Na stronie gardenowo.pl znajdziesz dokładnie taki gatunek lilaków, jakiego szukasz do swojego ogrodu. Na szczególną uwagę zasługują niskie ceny oraz wysoka jakość. Składając zamówienie na lilaki w gardenowo.pl, możesz mieć pewność, że roślinność będzie najwyższej jakości i co ważne – będzie pochodziła ze sprawdzonych źródeł.