Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Magnolie

Product was successfully added to your shopping cart.

Brak produktów spełniających kryteria.

Magnolie - ogromny wybór, najpiękniejsze odmiany

Magnolie to rośliny obok których ciężko przejść obojętnie. Zachwycają one swoja formą oraz niezwykłymi kolorami i kwiatami. W zależności od odmiany, mogą przyjmować różnorodne kształty. Pochodzą one z Ameryki Północnej i Południowej oraz z Azji Wschodniej. Bardzo szybko przyjęły się w Europie. Te piękne rośliny ozdobne stanowią niesamowitą ozdobę. Wiele osób nie decyduje się na ich zasadzie, gdyż obawia się tego, jak poradzą sobie one w naszym klimacie. Magnolie wymagają odpowiedniej pielęgnacji i odrobiny czasu. Kluczowe jest zasadzenie ich w odpowiednim miejscu, a więc nasłonecznionym i osłoniętym przez wiatrem. Zimą i jesienią trzeba natomiast zabezpieczyć system korzeniowy oraz osłonić przed mrozem. Dbając o powyższe czynniki, magnolie na pewno przetrwają w ogrodzie.

Magnolie - jak uprawiać, by przetrwały w naszym klimacie?

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada zarówno magnolie, które zachwycą ogrodników lubiących tradycyjne gatunki, jak i dla tych, preferujących oryginalne odmiany. Jednokolorowe gatunki, takie jak magnolia Yellow Bird, Elizabeth, Japońska Kobus, Genie, Betty, Alba zachwycają niezmiennie od lat. Sporą popularnością w ostatnim czasie cieszą się dwubarwne kwiaty, takie jak Blue Opal czy MagoliaBetty. Odmiany Magnolia Siebolda, Atlas charakteryzującą się dużymi kwiatami. W naszej ofercie dostępne są też magnolie kwitnące dwa razy w roku - Susan oraz takie, obok których ciężko przejść obojętnie - Dzwonek Niebieski oraz Albicja, świecąca w nocy. U nas, każdy wielbiciel tych niezwykle pięknych roślin, znajdzie coś idealnego do swojego ogrodu. Bez względu na to, czy ogrodnictwo to Twoja pasja, czy też dopiero co rozpoczynasz swoją przygodę, magnolia ożywi każdą zieloną przestrzeń i doda jej wyjątkowego charakteru. Podkreślamy, że sprzedajemy jedynie rośliny pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Kupując u nas, zyskujesz pewność, że są one zdrowe i przyjmą się w Twoim ogrodzie.

Magnolie do ogrodu

Magnolie to kwiaty, które budzą zachwyt. Ciężko się temu dziwić – piękne kolory i kwiaty robią niesamowite wrażenie, a przy okazji sprawiają, że przestrzeń dookoła prezentuje się niczym wyjęta z bajki. Każda osoba posiadająca ogród może spełnić swoje marzenie o tych kwiatach, które wprowadzą wyjątkowy nastrój. Wbrew pozorom, magnolie doskonale nadają się do ogrodów w naszym klimacie, jednakże należy o nie zadbać i zapewnić im odpowiednie warunki. Jeśli poświęci się im odrobinę czasu, to odwdzięczą się wyjątkowymi kwiatami. Już na etapie planowania ogrodu, warto zdecydować się na konkretne rodzaje, których dzisiaj jest mnóstwo. Należy podkreślić, że magnolie do ogrodu nie zawsze muszą kosztować majątku – by się o tym przekonać, wystarczy wejść na stronę sklepu ogrodniczego gardenowo.pl. Bez względu na to, jaki posiadasz ogród, to jesteś w stanie wybrać dokładnie takie magnolie, w takich kolorach, jakich szukasz.