Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Pnącza

Product was successfully added to your shopping cart.

Brak produktów spełniających kryteria.

Pnącza- naturalna ozdoba domów i płotów

Efektowne ozdobienia za pomocą roślin, ogrodów i domów, nie zawsze jest łatwe. Często nie mamy zielonego pojęcia, na którą opcję się zdecydować. Część osób obecnie rezygnuje z jakiejkolwiek roślinności służącej do tego celu, niemniej jednak warto rozważyć kilka możliwości. Trawy ozdobne i paprocie , byliny mogą znacząco ożywić przestrzeń. Inną efektowną formą dekoracji, stanowią pnącza. Niegdyś były one wykorzystywane bardzo często, z czasem mniej osób zaczęło je stosować, ze względu na nieco mylne wyobrażenia na ich temat. Tymczasem wijąca się po ścianach budynków i płotu roślinność, ożywia, ładnie się prezentuje oraz podkreśla charakter poszczególnych miejsc. Warto zaznaczyć, że pnącza są niezwykle urozmaicone. Czasy, kiedy mieliśmy do wyboru jeden ich gatunek, bezpowrotnie minęły. Obecnie odmiany o gęstym ulistnieniu, obficie kwitnące, czy kolorowe, to jedynie część propozycji. Dodatkowo, pnącza ciekawie się prezentują zarówno latem, ale i jesienią, kiedy zmieniają kolor i sprawiają, że otoczenie zupełnie inaczej się wygląda.

Pnącza - żywa, naturalna ozdoba elewacji

W sklepie ogrodniczym Gardenowo.pl proponujemy ogromny wybór. Nawet osoby, które interesują się ogrodnictwem, przeważnie nie mają pojęcia, ile przeróżnych gatunków pnączy jest dostępnych na rynku. My staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i z tego też względu mogą Państwo u nas zakupić praktycznie każdą odmianę. Oferujemy m.in.: Kiwi Aktinidia Jenny, Aktinidia Kiwi Samopylna Issai, Milin Amerykański Flava, Wisteria Domino, Akebia, Wisteria Rosea, Wisteria Blue Moon, Kokorniak, Winobluszcz, Róża Banksa Lutea. Tych kilka rodzajów, to zaledwie część naszej rozbudowanej oferty. Jesteśmy pewni, że bez względu na to, jaką ozdobę elewacji sobie wymyślisz, u nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Wprowadź już dzisiaj przyjemny klimat i odrobinę zieleni, która będzie cieszyć oko. Na pewno pnącza pozwolą Ci uczyć swoje najbliższe otoczenie, jeszcze bardziej przyjaznym.

Pnącza – czy warto?

Pnącza powoli wracają do łask i są coraz częściej doceniane na różnych terenach. Jeszcze jakiś czas temu bezwzględnie się ich pozbywano, dzisiaj natomiast zauważa się potencjał w nich tkwiący. Przestrzeń przyozdobiona pnączami prezentuje się bajkowo i co ważniejsze – jest różnorodna w zależności od pory roku. Pnącza warto kupować w sprawdzonych miejscach. Zapoznaj się z asortymentem sklepu ogrodniczego gardenowo.pl, a na pewno znajdziesz coś idealnego. Obecnie dostępne są przeróżne gatunki tego typu roślinności – w zależności od preferencji, możemy zdecydować się na pnącza o drobnych listkach, jak i bardziej okazałych, o zaskakujących kolorach. Dzięki takiej roślinności, możemy zyskać zarówno tradycyjny efekt, jak i wprowadzić odrobinę egzotyki. Kupując pnącza, postaw na jakość. Sprawdź, czy roślina jest na pewno zdrowa i czy jest w dobrym stanie. Decydując się na odpowiedni egzemplarz, będziesz cieszyć się efektowną ozdobą roślinną przez długie lata.