Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Trawa Samozagęszczająca 1kg Biopon Trawa Samozagęszczająca 1kg Biopon Trawa Samozagęszczająca 1kg Biopon

Trawa Samozagęszczająca 1kg Biopon

Specjalnie wyselekcjonowana mieszanka Traw Samozagęszczających Biopon, które bardzo szybko kiełkują i zagęszczają się na wysianym obszarze. Produkt również stosowany w ramach dosiewki w niedługim czasie zregeneruje zniszczony trawnik i poprawi stan jego wypełnienia.

35,50 zł

Marka: Biopon

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Trawa Samozagęszczająca 1kg Biopon

Trawa samo zagęszczająca to znakomita propozycja dla osób, które marzą o gęstym, bujnym i soczyście zielonym trawniku w ogrodzie, na placu zabaw, trawniku, czy boisku. Bardzo wydajna, nie wymagająca dużego nakładu pracy, posiadająca zdolność samo regeneracji, odporna na uszkodzenia i intensywne użytkowanie.

Trawa Samozagęszczająca 1kg Biopon wykorzystana do zakładania trawnika od podstaw pozwoli, przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji, uzyskać szybki efekt zdrowej, zielonej, zwartej darni.

Wszystkie gatunki traw wchodzące w skład produktu są przystosowane do warunków klimatycznych Polski. Opakowanie dostępne w naszym sklepie zawiera 1 kg mieszanki. Pojemność ta wystarcza na obsianie 40m² trawnika.

Zalety Trawy Samozagęszczającej Biopon

  • Szybko wschodzi
  • Intensywnie rośnie
  • Wykazuje dużą zdolność do regeneracji i samozagęszczania się
  • Idealna do dosiewek

Zasada wzrostu trawy samozagęszczającej Biopon

Nasiona trawy samozagęszczającej się to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych mieszkanek. Przede wszystkim, dzięki rozmnażaniu przez kłącza, osiągniemy gęsty trawnik przy wykorzystaniu mniejszej ilości nasion.

Trawa Samozagęszczająca 1kg Biopon odróżniaja się od klasycznych odmian tym, że kępy powstające z nasionka wypuszczają podziemne kłącza boczne (tzw. rozłogi), z których w wyniku krzyżowania się, wyrastają kolejne. Proces ten powtarza się przy każdej z kęp, aż do uzyskania gęstej i jednolitej darni. Co ważne, ciągły rozwój ma miejsce również w trakcie suszy, czy po mechanicznych uszkodzeniach, nie potrzebne jest więc dosiewanie w trakcie sezonu. W dodatku, uzyskana w ten sposób darń jest niedostępna dla chwastów, które nie mają już wystarczającej ilości miejsca do wzrostu.

Ważne! Trawa samozagęszczająca posiada zdolność do samoregeneracji – ewentualne ubytki w darni są bardzo szybko i samoistnie uzupełniane przez nowe kępy trawy.

Skład trawy samozagęszczającej Biopon

Specjalnie wyselekcjonowana mieszanka zawierająca życicę trwałą oraz trzy odmiany trawy rozłowgowej - ADIO, ARETA, MAXIMA - które mają zdolność do samoistnego, intensywnego rozmnażania się za pomocą podziemnych kłączy.

Powstała z tej mieszanki murawa jest oporna na deptanie i intensywne użytkowanie. Ma ponadto piękne, soczyste wybarwienie.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem