Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Tunele Foliowe I Szklarnie Ogrodnicze

Product was successfully added to your shopping cart.

Tunele foliowe to specjalne konstrukcje, wykonane z elementów PCV, metalowych oraz z folii. Pozwalają one na hodowlę gatunków, wymagających konkretnych temperatur i nie tylko. Stwarzają idealne warunki dla roślin ciepłolubnych. W ich wnętrzu temperatura jest zawsze znacznie wyższa aniżeli temperatura powietrza na zewnątrz. Posiadając coś takiego, rośliny nie będą narażone na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Istotną zaletą tuneli foliowych jest fakt, że materiał, którymi są one pokryte, a więc folię można wymieniać wielokrotnie, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. 

Brak produktów spełniających kryteria.

Tunele foliowe, miniszklarnie - praktyczne do ogrodów małych i dużych

Cała konstrukcja pozostaje stała, zaś przykrycie to detal wymienny. Rozwiązanie to jest niezwykle praktyczne oraz ekonomiczne. Poszczególne modele tuneli różnią się wagą, wielkością, ale i elementami, takimi jak drzwi czy też okna. Mogą być zamykane na zamek błyskawiczny oraz posiadać praktyczne moskitiery. Opcji jest tyle, że każda osoba na pewno wybierze dokładnie to, czego szuka.

Tunele foliowe - szeroki wybór

Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl poleca tunele foliowe w różnych rozmiarach i o wielu funkcjach. W asortymencie posiadamy m.in. zielnik z poliwęglanu, rozsadnik, dedykowane półki do tunelu, miniszklarenki, tunele foliowe oraz dodatki i akcesoria, przydatne podczas stawiania tych konstrukcji. Bez względu na to, jak dużym ogrodem lub działką dysponujesz, z nami spełnisz swoje marzenie o hodowli. Oferowane przez nas tunele foliowe idealnie sprawdzą się zarówno na ogromnym terenie, jak i na niewielkim. Różnorodne opcje pozwalają ogrodnikom profesjonalistom, jak i amatorom na eksperymenty w zakresie hodowli różnych gatunków roślin, owoców, warzyw i ziół. Ogromny i zróżnicowany asortyment Gardenowo.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkim Klientów. Od teraz, nie musisz biegać po sklepach w poszukiwaniu poszczególnych detali do tuneli. U nas zakupisz zarówno jak tunel, jak i niezbędniki do niego. Taśma dwustronna do folii tunelowych, rzep z klejem, folia to tylko część elementów, które mogą okazać się przydatne. Już teraz sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie, a na pewno znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.