Facebook

609 244 613537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Wapno Ogrodnicze Granulowane 1kg Biopon

Wapno Ogrodnicze Granulowane 1kg Biopon

Preparat skutecznie stymuluje rozwój dobroczynnej mikroflory, polepsza strukturę fizyczną gleby i aktywizuje wchłanianie azotu, fosforu, wapnia, magnezu i boru.

6,30 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Biopon

Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Wapno Ogrodnicze Granulowane 1kg Biopon

Wapno ogrodnicze w postaci łatwo rozpuszczalnego w wodzie i aktywnego chemicznie granulatu, przeznaczone do bielenia drzew oraz do odkwaszania gleby o zbyt niskim odczynie pH. Wapnowanie gleby umożliwia utrzymanie właściwego i optymalnego pH, a także wzmacnia działanie innych nawozów.

Wapno Ogrodnicze Granulowane Biopon skutecznie stymuluje rozwój dobroczynnej mikroflory, polepsza strukturę fizyczną gleby i aktywizuje wchłanianie azotu, fosforu, wapnia, magnezu i boru. W przypadku zastosowania produktu do bielenia drzew, tworzy na pniu warstwę ochronną, zabezpieczającą korę przed promieniami słonecznymi oraz wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Bielenie zapobiega ponadto występowaniu szkodników zimujących w załamaniach kory.

Granulowana postać preparatu powoduje, że można go stosować na terenach obsadzonych już trawą lub innymi roślinami. Jego zaletą jest również to, że ogranicza pylenie i gwarantuje bardziej równomierny wysiew nawozu na polu w porównaniu do formy sypkiej. Wapnowanie powinno się wykonywać późną jesienią lub wczesną wiosną, najlepiej 3-4 tygodnie przed planowanym uprawianiem gleby, natomiast stosowanie innych nawozów powinno być wykonywane 2-3 tygodni po wapnowaniu.

Wapno Ogrodnicze Granulowane  Biopon jest łatwo rozpuszczalne, skuteczne oraz wydajne. Należy pamiętać, aby przechowywać produkt w suchym miejscu, gdzie nie jest narażony na zawilgocenie.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem