Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Worek do Filtracji ze Wzmocnionym Dnem 10L Worek do Filtracji ze Wzmocnionym Dnem 10L Worek do Filtracji ze Wzmocnionym Dnem 10L Worek do Filtracji ze Wzmocnionym Dnem 10L Worek do Filtracji ze Wzmocnionym Dnem 10L Worek do Filtracji ze Wzmocnionym Dnem 10L Worek do Filtracji ze Wzmocnionym Dnem 10L Worek do Filtracji ze Wzmocnionym Dnem 10L

Worek do Filtracji ze Wzmocnionym Dnem 10L

Wykonany z naturalnej, wytrzymałej tkaniny.

47,00 zł
Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Worek do Filtracji ze Wzmocnionym Dnem 10L

Wielorazowy, naturalny, bawełniany worek ze wzmocnionym prętami dnem, do filtracji nalewek - 10 L - wytrzymały, stal kwasoodporna

  • ​Profesjonalna filtracja nastawów - przy wykorzystaniu worka do filtracji w wygodny i szybki sposób przeprowadzisz proces filtracji w nawet najcięższych warunkach! 
  • Wysoka jakość - wykonany z naturalnej, wytrzymałej tkaniny niewchodzącej w reakcję z alkoholem - posiada dno wzmocnione specjalnym stelażem wykonanym ze stali kwasoodpornej 
  • Wielokrotne wykorzystanie - worek nadaje się do wielokrotnego użycia – wystarczy, że po filtracji wyjmiesz wzmocnienie z dna, wypłukasz worek, a następnie go wysuszysz
  • Ergonomiczny kształt - pozwala na filtrację niemal całą powierzchnią worka, odpowiadającą średnicy pojemnika na którym jest zamocowany.
  • Wygodne użycie - posiada wycięcia dedykowane pod pojemniki fermentacyjne, a także antypoślizgową gumę ułatwiającą naciągnięcie go na pojemnik, a następnie zabezpieczającą przed ściągnięciem się worka w czasie filtrowania.

Wygodny w użyciu i zapewniający wydajne filtrowanie, bezkonkurencyjny worek filtracyjny ze wzmocnionym prętami ze stali kwasoodpornej dnem. Charakteryzuje się dużą pojemnością (10 L) oraz zwartą strukturą materiału. W odróżnieniu od typowych worków — wzmocniona konstrukcja dna oraz ergonomiczny kształt pozwalają na filtrację niemal całą jego powierzchnią (odpowiadającą średnicy pojemnika, na którym jest on zamocowany). Gwarantuje to bardzo wysoką wydajność i skrócenie czasu filtracji.

Dodatkowo worek wyposażony jest w specjalną, antypoślizgową gumę ułatwiającą naciągnięcie go na pojemnik oraz utrzymanie wraz z ciężarem moszczu. Wycięcia dedykowane pod uchwyty pojemnika stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed ściągnięciem się worka w czasie filtrowania i ułatwiają jego montaż. Sztywność i stabilność dna powierzchni filtrującej zapewniają dwa pręty z wysokiej jakości stali kwasoodpornej. Oba umieszczone są w specjalnych, zabezpieczonych kanalikach, uniemożliwiających wypadnięcie prętów oraz ich bezpośredni kontakt z pojemnikiem. Przemyślana konstrukcja worka pozwala na wyjęcie prętów po zakończonym procesie filtracji, dzięki czemu płukanie worka oraz jego przechowywanie jest bezproblemowe.

Umiejscowienie worka wewnątrz pojemnika pozwala na swobodne zamknięcie go pokrywą podczas filtracji, co zabezpiecza nastaw przed parowaniem alkoholu oraz chroni go przed owadami i zakażeniami. Dzięki gęstej strukturze materiału miąższ i drobinki zmętnień zatrzymują się na worku, co daje 100% gwarancji, że uzyskany płyn będzie odpowiednio klarowny.

Worek można stosować na wiadrze z kranem, co pozwala na zlewanie trunku od razu do butelek.

Gęstość worka:

270/280 g/m2

Pasuje do pojemników 20 L - 30 L (również z kranem) o średnicach od 31 do 35.8 cm.

Sposób użycia worka filtracyjnego:

1. Wyjmij worek z opakowania.

2. Pręty ze stali kwasoodpornej umieść w kanalikach znajdujących się w dnie worka.

3. Wycięcia w worku ustaw tak, by znajdowały sie na wysokości uchwytów pojemnika filtracyjnego, a następnie równomiernie naciągnij worek po obwodzie pojemnika (rant z gumą powinien znaleźć sie pod uchwytami pojemnika).

4. Upewnij się, że worek jest stabilnie zamocowany, naciskając delikatnie na jego dno.

5. Wlej płyn do worka.

6. Pozostaw zawartość do swobodnej filtracji — zaleca się przykrycie pojemnika z workiem pokrywą, co odpowiednio zabezpieczy nastaw.

W trakcie procesu filtracji możesz dolewać kolejne porcje płynu.

Uwaga! Przed każdym użyciem przepłucz worek gorącą wodą!

Worek można prać w pralce w temperaturze 40℃.
Materiał worka: bawełna
Materiał wzmocnienia: stal kwasoodporna

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem