Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Pożegnanie Z Komarem 950ml Zielony Dom

Pożegnanie Z Komarem 950ml Zielony Dom

Produkt w wygodnym opakowaniu z rozpylaczem do odstraszania komarów.
78,72 zł

Marka: Zielony Dom

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Pożegnanie Z Komarem 950ml Zielony Dom

Produkt w wygodnym opakowaniu z rozpylaczem do odstraszania komarów i kleszczy. Do zastosowania na trawnikach, drzewach, krzewach i architekturze ogrodowej. Opakowanie wystarcza na opryskanie do 300 m2 powierzchni.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Działa drażniąco na oczy i skórę. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilościa wosy i zasięgnąć porady lekarza. Nosić odpowiednie rękawice ochronne. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Pierwsza pomoc: W kontakcie ze skóra: zdjąć zanieczyszczona odzież. Narażoną skórę spłukać obficie wodą. W przypadku wystąpienia podrażnienia skonsultować sie z lekarzem. W kontakcie z oczami: chronić niepodrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe. Zanieczyszczone oczy przepłukiwać dokładnie wodą przez 10-15 min. Unikać silnego strumienia wody - ryzyko uszkodzenia rogówki. W przypadku wystąpienia podrażnienia skontaktować się z lekarzem okulistą. W przypadku spożycia: nie wywoływać wymiotów. Wypłukać usta wodą, a następnie popić dużą ilością wosy. Nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej. W przypadku wystąpienia niepokojących dolegliwości skontaktować się z lekarzem. Po narażeniu drogą oddechową: wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, zapewnić ciepło i spokój. Skonsultować się z lekarzem w razie wystąpienia niepokojących dolegliwości. Postępowanie z odpadami: utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami. Niewielkie ilości produktu można usuwać wraz z odpadami komunalnymi. Pozostałości składować w oryginalnych pojemnikach. Puste opakowania usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów.

 1. ładny zapach gość on 15.07.2020
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  ładny zapach, nie jest taki chemiczny jak podobne produkty na komary, komarów jakby mniej :)

 2. janm janm on 20.01.2019
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  fajny, delikatnie cytrynowy zapach, faktycznie komarów tak jakby mniej było po zastosowaniu w sierpniu

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem