Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Agrocover Koncentrat 50ml Mszyce, Przędziorki Target

Agrocover Koncentrat 50ml Mszyce, Przędziorki TargetPrzeznaczony do eliminowania szkodliwych owadów i roztoczy tj. mszyc, przędziorków, miseczników, mączlików, wciornastków, miodówek, czerwców oraz form zimujących niektórych szkodników.17,90 zł

Marka: Target

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 11,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Agrocover Koncentrat 50ml Mszyce, Przędziorki Target

Produkt pochodzenia naturalnego na bazie oleju rydzowego, w formie koncentratu przeznaczony do fizycznego eliminowania szkodliwych owadów i roztoczy tj. mszyc, przędziorków, miseczników, mączlików, wciornastków, miodówek, czerwców oraz form zimujących niektórych szkodników.

Środek w formie koncentratu przeznaczony do waliki z owadami i roztoczami żerującymi na roślinach domowych, balkonowych, tarasowych oraz ogrodowych. Preparat posiada skład bazujący na naturalnym oleju rydzowym, dzięki czemu jest bezpieczny dla środowiska i nieszkodliwy dla owadów zapylających, zwierząt oraz ludzi. Dodatkowym atutem jest brak okresu karencji. Agrocover Koncetrat 50ml Target doceniany jest także ze wzglądu na szybkość działania oraz wysoką skuteczność w zwalczaniu szkodników roślin.

Regularne stosowanie preparatu ma znaczący wpływ na ograniczenie występowania szkodników i nie powoduje powstawania populacji szkodników odpornych.

Sposób działania Agrocoveru Koncentrat 50ml Mszyce, Przędziorki Target

Preparat w formie oprysku powoduje powstanie na roślinie bardzo cienkiej i lepiej warstwy, której zadaniem jest ograniczenie możliwości oddychania, poruszania się a także żerowania szkodników.

Zalety Agrocoveru Koncentrat 50ml Mszyce, Przędziorki Target

  • naturalny skład
  • skutecznie zwalcza szkodniki roślinnego
  • prosty w użyciu
  • bezpieczny dla owadów zapylających
  • brak okresu karencji

Agrocover Koncentrat powinien być stosowany systematycznie (np. co 7-10 dni) aby ograniczyć populacje szkodników roślin do poziomu poniżej progu szkodliwości. Należy dokładnie pryskać cieszą miejsca występowania szkodników – zwłaszcza spodnią część liści. Ciecz użytkowa naniesiona na rośliny pokrywa owady i roztacza cienką, lepką powłokę, która utrudnia oddychanie, poruszanie i żerowanie.

Zastosowanie Agrocoveru Koncentrat 50ml Mszyce, Przędziorki Target

Środek nadaje się do opryskiwania roślin ozdobnych, warzywnych a także owocowych. Nie ma przeciwwskazań do stosowania zarówno w domu, jak i na balkonach, tarasach czy bezpośrednio w ogrodzie. Preparat może być wykorzystywany także w okresie przedwiośnia do zabezpieczania roślin iglastych przed brązowieniem. Środek polecany jest w walce z takimi owadami jak: mszyca, przędziorek, misecznik, mączlik, wciornastek, miodówek, czerwc.

Produkt może być stosowany w domach i na balkonach oraz ogrodach przydomowych i działkowych w trakcie całego okresu wegetacji, ponieważ nie jest szkodliwy dla roślin oraz pszczół (brak okresu prewencji).

Istnieje możliwość stosowania tuż przed zbiorem owoców (brak okresu karencji.)

Sposób użycia i dawkowanie Agrocoveru Koncentrat 50ml Mszyce, Przędziorki Target

Preparat zalecany jest regularnego stosowania, co 7-10 dni, aby wyeliminować szkodliwe działanie szkodników. Środek pomimo używanie regularnie nie powoduje uodparniania się szkodników na jego działanie. Koncentrat należy rozwodnić w zalecanej do danego szkodnika i uprawy proporcji i stosować poprzez opryskiwanie roślin.

Agrocover Koncentrat może być stosowany do zabezpieczenia roślin iglastych przed brązowieniem w okresie przedwiośnia.

  • DRZEWA I KRZEWY OWOCOWE – 9-12 ml na 1 l wody
  • WARZYWA – 9-12 ml na 1 l wody
  • ROŚLINY OZDOBNE – 9-12 ml na 1 l wody

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.

ELEMENTY OZNAKOWANIA
Oznakowanie zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008
Piktogramy określające rodzaj zagrożenia:

Hasło ostrzegawcze: UWAGA
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
H319 – Działa drażniąco na oczy
Zwroty wskazujące środki ostrożności:
P102 – Chronić przed dziećmi.
P280 - Stosować ochronę oczu.
P305 + P351 + P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
P405 – Przechowywać pod zamknięciem.
P501 – Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.
Informacje uzupełniające:
Nie dotyczy

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem