Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
SUB AntyChwast NATUREN Total Ultra 500ml Substral

SUB AntyChwast NATUREN Total Ultra 500ml Substral

Substral AntyChwast TOTAL Hobby to linia produktów chwastobójczych (herbicydów) oparta w 100% na naturalnej substancji aktywnej (zawiera organiczny kwas pelargonowy). Środek wymyslony został oraz jest przeznaczony do zwalczania szerokiej gamy chwastów

50,47 zł

Marka: Substral

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPLATA:

Paczkomaty 11,00 zł
Kurier 14,00 zł
Poczta polska 10,50 zł

POBRANIE:

Kurier 16,00 zł
Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Szczegóły

SUB AntyChwast NATUREN Total Ultra 500ml Substral

NATURLNIE Zwalcza chwasty, nowy produkt firmy Substral.

Substral AntyChwast TOTAL Ultra to linia produktów chwastobójczych (herbicydów) oparta w 100% na naturalnej substancji aktywnej (zawiera organiczny kwas pelargonowy). Środek wymyslony został oraz jest przeznaczony do zwalczania szerokiej gamy chwastów w ogrodzie, wokół domu, na działkach. Idealny do ścieżek, podjazdów, patio ( i innych powierzchni twardych i półtwardych) oraz do stosowania wokół podstawy róż, krzewów i drzew. Warto zaznaczyć, że można nim zwalczać chwasty pod drzewami owocowym i krzewami winorośli, ponieważ działa na zielone części roślin i nie uszkadza tych zdrewniałych.

W sprzyjających warunkach, widać pierwsze efekty nawet już po 2 godzinach od zastosowania.

Substral AntyChwast TOTAL Ultra jest bardzo bezpieczny dla gleby, gdyż ulega biodegradacji. To jest Naturalny produkt. Jest alternatywą dla wszystkich, którzy poszukują naturalnych rozwiązań w ogrodzie, nie chcą używać preparatów oparty na glifosacie, czy innych substancjach chemicznych. Jest to więc naturalny zamiennik Roundupu i pozostałych produktów zawierających glifosat.

Dostępne są zarówno opakowania w formie wydajnego koncentratu, jak również w gotowego do użycia spray’u w maszej ofercie.

Korzyści jakie daje Substral AntyChwast TOTAL Ultra:

  • Efekty widoczne nawet już po 2 godzinach,
  • 100% naturalna substancja aktywna zastosowana w preparacie,
  • Umożliwia ponowne sadzenie lub wysiew już 24 godziny po aplikacji,
  • Nie zawiera w ogóle glifosatu,
  • Uniwersalny środek chwastobójczy do stosowania na niechcianą roślinność,
  • Idealny do ścieżek, podjazdów, patio i wokół podstawy róż, krzewów, drzew i wielu innych miejsach.

Zastosowanie Substralu AntyChwast TOTAL Ultra:

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych (w tym plecakowych opryskiwaczy ciśnieniowych).Powierzchnie przepuszczalne pokryte niepożądana roślinnością tj. ścieżki, podjazdy drogi dojazdowe, tarasy, patia, wzdłuż ogrodzeń, ścian, żywopłotów, nieużytkowane rabaty i grządki przed siewem lub sadzeniem rośliny uprawnej, wokół krzewów i drzew ozdobnych.

Maksymalna/zalecana dawka środka dla jednorazowego zastosowania: 23 ml środka w 300-500 ml wody/10 m2.

Środek możemy stosować w ciągu całego sezonu wegetacyjnego, po wschodach chwastów. Maksymalna liczba zabiegów z użyciem Substral AntyChwast TOTAL Ultra w sezonie wegetacyjnym to 4. Musimy zachować odstęp między zabiegami  7 – 21 dni.

Skład Substralu AntyChwast TOTAL Ultra:

Kwas pelargonowy (związek z grupy kwasów karboksylowych) - 565g/l (59,1 %) - koncentrat

Kwas pelargonowy (związek z grupy kwasów karboksylowych) - 43g/l (4,31 %) – gotowy do użycia

Substral AntyChwast TOTAL Hobby zwalcza:

Herbicyd niszczy zielone, nadziemne części roślin, mające bezpośredni kontakt ze środkiem. U roślin opryskanych następuje zniszczenie błon komórkowych i ich dehydratacja, a następnie zahamowanie wzrostu, deformacje i zamieranie. Najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się we wczesnych fazach rozwojowych (wysokość nie więcej niż 10 cm), w warunkach sprzyjających intensywnemu ich wzrostowi.

Substral AntyChwast działa w różnych warunkach pogodowych, jednak najlepsze efekty uzyskuje się po jego zastosowaniu w ciepłe i słoneczne dni. W sprzyjających warunkach pierwsze objawy działania środka (zamieranie na zielonych częściach roślin) widać już po upływie 2-3 godzin od zabiegu.

Chwasty wrażliwe: dymnica pospolita, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, komosa biała, maruna bezwonna, mlecz kolczasty, mlecz zwyczajny, przetacznik bluszczykowaty, psianka czarna, rdest plamisty, rumianek bezpromieniowy, samosiewy rzepaku, sporek polny, starzec zwyczajny, żółtlica owłosiona, żółtlica drobnokwiatowa.

Chwasty średnio wrażliwe: chwastnica jednostronna, przetacznik perski, rumianek pospolity, tasznik pospolity, wiechlina roczna.

UWAGA: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków ostrożności zamieszczonych w etykiecie.

Informacje dodatkowe

SUB AntyChwast NATUREN Total Ultra 500ml Substral

Pojemność 500ml
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem