Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.

Substral

Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 129

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Ustaw kierunek malejący

   

Produkty 1 do 20 z 129

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Substral to marka doskonale znana od lat w branży ogrodniczej na całym świecie. Już od kilku dekad dostarcza na rynek takie środki, jak nawozy, preparaty chwastobójcze, preparaty insektobójcze, a także produkty specjalistyczne, np. trawę samozagęszczającą. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania oraz ogrodnictwo w zgodzie z naturą.

Dowiedz się, jakie są główne powody, dla których warto postawić na produkty właśnie tej marki.

Kluczowe cechy marki Substral

Od samego początku swojej działalności marka Substral kieruje się kilkoma głównymi założeniami. Są nimi:

 • produkcja środków ogrodniczych przyjaznych środowisku;

 • oferowanie asortymentu zarówno dla osób zajmujących się uprawami amatorsko, jak i profesjonalistów;

 • pomoc w uzyskaniu pięknej, zielonej przestrzeni;

 • ogrodnictwo jako element wspierający umysł i ciało, czyniąc ogród kluczowym elementem zdrowego stylu życia.

Z tych właśnie powodów marka Substral oferuje produkty o wysokiej wydajności skuteczności działania, jak i przyjaznych przyrodzie oraz ludziom i zwierzętom. Pomimo wprowadzenia na rynek wielu sprzedażowych hitów, producent nie osiada na laurach i pracuje cały czas nad udoskonaleniem już istniejących preparatów, jak i stworzeniem nowych, odpowiadającym potrzebom konsumentów na całym świecie.

Jakie produkty Substral warto wybrać?

Produkty Substral to tak szeroka i zróżnicowana oferta, że każdy bez problemu odnajdzie wyprodukowany przez tą markę środek niezależnie od tego, jakie działania musi wykonać w swoim ogrodzie czy na terenie upraw. Z produktami tej firmy możesz zarówno nawozić glebę, jak i zwalczać chwasty odbierające światło, wodę i substancje odżywcze kwiatom doniczkowym na balkonie.

Warto podkreślić, że wszystkie produkty Substral powstają wyłącznie ze składników naturalnych, bez wspomagania chemikaliami. Jak wykazały to badania, substancje i składniki organiczne mają znacznie lepszy wpływ na rośliny, niż środki zasilone poprzez chemię – dlatego razem z Substral możesz zadbać nie tylko o swoje uprawy i rośliny ozdobne, ale także o środowisko naturalne. Korzystając z produktów tej firmy, nie wprowadzasz do gleby chemikaliów ani toksyn.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Pomimo swojej wysokie jakości oraz skuteczności, wszystkie produkty Substral dostępne są w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Daje Ci to okazję do zaopatrzenia się w najlepsze środki ogrodnicze bez konieczności przepłacania. Możesz za rozsądną cenę zapewnić warzywom, owocom oraz krzewom ozdobnym i trawnikom prawidłowy rozwój.