Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Trawa Renowacyjna 1kg Biopon

Trawa Renowacyjna 1kg Biopon

 Mieszankę można stosować również w celu odświeżenia wyglądu trawnika.

34,00 zł

Marka: Biopon

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Kurier 15,99 zł

POBRANIE:

Kurier 19,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Trawa Renowacyjna 1kg Biopon

Trawa Renowacyjna

Trawa renowacyjna Biopon to specjalnie dobrana mieszanka gazonowa przeznaczona do odbudowy uszkodzeń fragmentów trawnika, powstałych wskutek mrozu, suszy, chorób czy też prac budowlanych. Składa się w 40% z życicy trwałej Bokser, 40% z życicy trwałej Nira oraz 20% z kostrzewy czerwonej Adio. Dzięki zawartości szybko kiełkujących odmian daje możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu trawnika w stosunkowo krótkim czasie i bez większego wysiłku. Trawa renowacyjna tworzy gęstą, piękną kolorystycznie, wytrzymałą na wymarzanie darń. Mieszankę można stosować również w celu odświeżenia wyglądu trawnika.

Trawa renowacyjna Biopon cechuje się wysoką wydajnością. Opakowanie o pojemności 1 kg pozwala wysiać 40 m2 trawnika. Aby założyć trawnik, należy przekopać glebę na głębokość maksymalnie 20 cm, usuwając kamienie, starą darń, gruz i chwasty. Następnie trzeba wyrównać podłoże grabiami oraz intensywnie podlać teren. Kolejny krok to wałowanie gleby oraz ręczny wysiew nasion metodą krzyżową. Później należy delikatnie zagrabić nasiona warstwą ziemi o grubości 1-2 cm i ponownie wałować glebę. Po wysianiu konieczne jest utrzymanie stałej wilgotności ziemi do momentu rozkrzewienia się trawy. Wyrośniętą trawę powinno się kosić do wysokości ok. 4 cm.

Aby cieszyć się pięknym wyglądem trawy Biopon przez możliwie najdłuższy czas, należy ją systematycznie podlewać, nie dopuszczając do przesuszenia. W okresie od wiosny do jesieni trawa renowacyjna powinna być ponadto nawożona wysokiej jakości nawozami wieloskładnikowymi marki Biopon.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem