Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Snacol środek Na Ślimaki 200g Bros

Snacol środek Na Ślimaki 200g Bros

Dzięki zawartości substancji aktywnej i dodatków nęcących wabi ślimaki i skutecznie je likwiduje.

14,04 zł

Marka: Bros

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 8,99 zł

POBRANIE:

Kurier 19,99 zł
Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Snacol środek Na Ślimaki 200g Bros

W Twoim ogrodzie zamieszkali nieproszeni goście? Z preparatem Bros Snacol na ślimaki pozbycie się tych niedużych szkodników, które systematycznie niszczą rabaty i ogródki warzywne, wcale nie musi być trudne.

Snacol na ślimaki firmy Bros to skutecznie działający moluskocyd zawierający metaldehyd (związek z grupy pochodnych aldehydu octowego) w stężeniu 5%. Ma formę niebieskich granulek, które wabią ślimaki żerujące na roślinach ozdobnych i użytkowych, zarówno w uprawie polowej, jak i pod osłonami. Trutka na ślimaki ma działanie żołądkowe i kontaktowe, przez co szybko rozprawia się ze wszystkimi ślimakami, ostatecznie likwidując niechciane mięczaki i chroniąc ogród przed ich szkodliwą działalnością. Oferowane tutaj opakowanie 200 gramów Snacolu na ślimaki wystarcza na zabezpieczenie obszaru o powierzchni do 500 metrów kwadratowych.

Jak stosować Snacol na ślimaki?

Preparat Snacol na ślimaki odznacza się silnym działaniem biobójczym, dlatego zawsze powinno się go stosować według wskazań producenta. Najlepsze efekty uzyskuje się, rozprowadzając środek wieczorami i popołudniami, niedługo po zauważeniu pierwszych szkód wyrządzonych przez ślimaki. Snacol Bros stosować maksymalnie 3 razy w sezonie, przy czym należy zachować odstęp co najmniej 14 dni między kolejnymi próbami. Niebieskie granulki Snacolu na ślimaki należy rozsypać równomiernie na glebie pomiędzy kwiatami i krzewami, omijając liście roślin uprawowych. Podczas rozkładania preparatu należy zadbać o właściwe środki ochronne, które zabezpieczą dłonie przed kontaktem z substancją czynną.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
 1. OK gość on 07.07.2020
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  PRODUKT WARTY POLECENIA.

 2. Snacol consual13 on 02.06.2017
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Już po pierwszym użyciu widzę, że środek ma moc!

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem