Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Elektroniczny Tester Podłoża 4w1 Elektroniczny Tester Podłoża 4w1 Elektroniczny Tester Podłoża 4w1

Elektroniczny Tester Podłoża 4w1

Niezbędny do uprawy warzyw, owoców, kwiatów oraz do właściwej pielęgnacji trawników.

74,50 zł
Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Elektroniczny Tester Podłoża 4w1


 • Niezbędny do hodowli roślin — ten wielofunkcyjny, elektroniczny tester podłoża to urządzenie niezbędne podczas uprawy warzyw, owoców i kwiatów, a także trawników. Sprawdzi się również u miłośników roślin doniczkowych!​
 • Cztery funkcje — elektroniczny tester pozwoli Ci na sprawdzenie pomiaru pH (kwasowości), wilgotności, temperatury oraz nasłonecznienia gleby zarówno na działce, w przydomowym ogródku, szklarni, jak i na balkonie!
 • Prosty w obsłudze — za sprawą kilku prostych przycisków, tester jest niezwykle łatwy i wygodny w obsłudze. Urządzenie posiada podświetlany wyświetlacz, a także wskaźnik naładowania baterii, dzięki któremu zawsze możesz mieć go w gotowości.
 • Szeroki zakres pomiarów — urządzenie umożliwia pomiar temperatury w dwóch skalach (°C lub °F), a także wskazanie poziomu wilgotności w 5 poziomach, wartości pH w 12 poziomach i nasłonecznienia w 9 poziomach.
 • Zestaw zawiera — Elektroniczny Tester podłoża 4w1 oraz instrukcję obsługi. Uwaga! Do poprawnego działania urządzenia niezbędna jest nowa bateria 9 V - 6F22, która nie jest dołączona do zestawu.


Parametry takie jak pH (kwasowość), wilgotność, temperatura oraz nasłonecznienie gleby mają zasadniczy wpływ na zdrowy rozwój i piękny wygląd hodowanych roślin, oraz wielkość i jakość uzyskiwanych plonów. Jeśli więc chcesz wznieść poziom uprawy swoich warzyw, owoców i kwiatów na wyższy poziom koniecznie wyposaż się w niezastąpione urządzenie, czyli wielofunkcyjny, elektroniczny tester podłoża 4w1. Dzięki naszemu urządzeniu w szybki i prosty sposób poznasz wszystkie wymienione wyżej parametry gleby zarówno na swojej działce, w przydomowym ogródku, szklarni, balkonie, jak i w donicach z kwiatami domowymi! Nasz tester sprawdzi się również podczas pielęgnacji trawników!

Znajomość pH podłoża znakomicie ułatwia planowanie, a później utrzymanie warunków optymalnych dla upraw. Większość roślin w ogrodach najlepiej rośnie w glebie o odczynie lekko kwaśnym lub obojętnym (pH 6,0-7,0). W takiej glebie rozwijają się pożyteczne mikroorganizmy, a składniki mineralne są łatwo dostępne dla korzeni roślin. W glebie zbyt kwaśnej giną pożyteczne bakterie i rozwijają się grzyby pleśniowe, a wiele minerałów tworzy nierozpuszczalne w wodzie związki chemiczne.

Klasy zakwaszenia gleb
Gleby bardzo kwaśne [pH] do 4,5
Gleby kwaśne [pH] 4,5 - 5,5
Gleby lekko kwaśne [pH] 5,6 - 6,5
Gleby obojętne [pH] 6,6 - 7,2
Gleby zasadowe [pH] powyżej 7,2

Aby obniżyć pH podłoża, stosuje się dodatek siarki, by podwyższyć — dodaje się wapno. Ponieważ ilość tych dodatków zależy od rodzaju gleby, dobierając je, należy skorzystać z odpowiednich poradników ogrodniczych. Niższe dawki siarki (wapna) stosuje się dla gleb lekkich — o małej zawartości próchnicy, wyższe dla gleb żyznych — bogatych w próchnicę. Utrzymanie odpowiedniego pH gleby uzyskuje się, stosując odpowiednie nawozy.

Dane techniczne:
- Podświetlany wyświetlacz
- Pomiar temperatury gleby w °C lub °F (-9°C-+50°C, 16°F-122°F, co 1°C / 1°F )
- Pomiar wilgotności gleby na 5 poziomach (DRY+, DRY, NOR, WET, WET+)
- Pomiar kwasowość gleby (pH-metr) na 12 poziomach (3.5 - 9.0, co 0.5)
- Pomiar nasłonecznienia gleby na 9 poziomach (LOW-, LOW, LOW+, NOR-, NOR, NOR+, HGH-, HGH, HGH+)
- Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii

Uwaga! Do poprawnego działania urządzenia niezbędna jest nowa bateria 9 V - 6F22, która nie jest dołączona do zestawu.

 1. ok Krzysztof on 12.02.2021
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Warty ceny! Polecam!

 2. ok Zosia on 21.01.2021
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Bardzo fajny produkt.
  polecam

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem