Facebook

Nasze pozostałe sklepy: Dostępne już wkrótce...

(+48) 609 244 613Kontakt
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Altany ogrodowe - kwadratowe, prostokątne

Altana pełni w ogrodzie bardzo ważną funkcję. To w niej przysiadamy z filiżanką kawy lub orzeźwiającego owocowego koktajlu, by podziwiać swój ogród i odpocząć w słoneczne wiosenne dni bądź upalne letnie poranki i popołudnia. Wieczorami zaś przeobraża się w miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Najbardziej standardowe modele drewnianych domków to z całą pewnością altany kwadratowe oraz altany prostokątne.

Altany kwadratowe

Altany ogrodowe kwadratowe to doskonałe rozwiązanie do niewielkich ogrodów. Idealnie wpasowują się w każdy kąt posesji, a nawet umieszczone w jej centralnej części nie zabierają tyle miejsca, co altany o większej ilości boków.

Altany prostokątne

Altany ogrodowe prostokątne podobnie, jak modele kwadratowe doskonale wpasowują się w przestrzeń niezbyt dużych działek. Ze względu na to, że można ustawić w nich podłużny stół a przy nim więcej krzeseł, mogą jednak pomieścić większą ilość osób. Stąd też będą odpowiednie dla rodzin, które zwykły gościć w swoich ogrodach wielu przyjaciół i dość często urządzać przyjęcia na świeżym powietrzu.

Product was successfully added to your shopping cart.

Altany ogrodowe kwadratowe, prostokątne

Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 16 z 28

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

   

Produktów od 1 do 16 z 28

  1. 1
  2. 2