Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Multirose 2w1 Mszyce Mączniak 50ml Bayer

Multirose 2w1 Mszyce Mączniak 50ml Bayer

Multirose to preparat, który zabezpieczy Twoje kwiaty przed takimi insektami jak mszyce oraz chorobami typu mączniak prawdziwy, czarna plamistość oraz osadzaniem się rdzy.
20,50 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Bayer

Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Multirose 2w1 Mszyce Mączniak 50ml Bayer

Multirose to preparat, który zabezpieczy Twoje kwiaty przed takimi insektami jak mszyce oraz chorobami typu mączniak prawdziwy, czarna plamistość oraz osadzaniem się rdzy. Produkt działa układowo i kontaktowo. Zawiera dwie substancje aktywne: tebukonazol i deltametrynę, które osłaniają roślinę, nie szkodząc jej zdrowiu i wyglądowi. Jeśli zależy Ci na pełniejszej ochronie Twojego ogrodu, w którym rosną także inne gatunki kwiatów, sprawdź pozostałe preparaty, jakie znajdziesz w szerokiej ofercie sklepów Castorama na dziale ogrodowym.

  • działa układowo i kontaktowo
  • uniwersalny: ochrania przed chorobami i szkodnikami
  • zawiera dwie substancje aktywne
Multirose to środek ochrony roślin, który sprawi, że róże w Twoim ogrodzie przez długi czas będą prezentować się wyjątkowo pięknie. Za jego pomocą unikniesz takich problemów, jak mszyce, mączniak prawdziwy czy osadzanie się rdzy na płatkach i liściach. Produkt posiada dwa składniki aktywne, działa układowo i kontaktowo.
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi