Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Nawóz do Róż Target Granulowany z Mikroskładnikami

Nawóz do Róż Target Granulowany z Mikroskładnikami

Nawóz granulowany do róż wspierającey rośliny na każdym etapie rozwoju. Wspomaga bujne kwitnienie i piękne barwy kwiatostanów.

17,00 zł

Marka: Target

* Wymagane pola

17,00 zł

Szczegóły

Nawóz do Róż Target Granulowany z Mikroskładnikami

Nawoz do róż wspomaga rośliny bardzo kompleksowo na każdym z etapów ich wzrostu i rozwoju. Komplesowy skład oprócz standardowych skłądników takich jak azot, fosfor i potas zawiera w sobie także magnez, mangan, siarkę, bor, miedź, żelazo oraz cynk. Dzięki temu rośliny są odpowiednio odżywione i mają doskonałe warunki do bujnego kwitnienia.

Sposób działania Nawozu do Róż z Mikroskładnikami

Składniki odżywcze, które nawóz dostarcza do krzewów róż wpływają na wzmocnienie wybarwienia kwiatów oraz ich bujniejszy rozrost. Nawóz stymuluje roślinę do zawiązywania pąków kwiatowych, wspierając także ich prawidłowy rozwój. Podwyższona zawartość magnezu w nawozie wpływa także na podbicie zieleni liści. Rośliny zasilane nawozami o kompleksowym skladzie są także odporniejsze na ataki chorób i szkodników.

Zalety Nawozu do Róż z Mikroskładnikami

  • wspomaga obfite kwitnienie

  • odżywia rośliny

  • zawiera mikroskładniki

  • łatwy w użyciu do stosowania posypowego

  • zawiera NPK

Zastosowanie Nawozu do Róż z Mikroskładnikami

Rośliny można zasilać już od marca aż do połowy sierpnia.

Sposób użycia Nawozu do Róż z Mikroskładnikami

W celi zasilenia rośliny skorystać należy z miarki, aby odmierzyć dkładnie zalecaną porcję nawozu.Następnie nawóz trzeba rozsypać wokół rośliny, starając się robić to równomiernie. Kolejnym krokiem jest wymieszanie nawozu z wierzchnia wartswa podłoża, zapewniając dokładne połączenie. Ostatnik krokiem jaki należy wykonać to podlanie gleby, w celu aktywowania składników odzywczych zawartych w granulkach nawozu i ułatwienie ich wchłonięcia przez system korzeniowy rośliny.

Dawkowanie Nawozu do Róż z Mikroskładnikami

Dawką zalecaną jest 50 g nawozu na 1m2 lub pod średniej wielkości krzew róży. Wewnętrz nawozu znajduje się poreczna miarka ułatwiająca precyzyjne stosowanie nawozu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem