Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Nawóz do Trawników Target Regeneracyjny z Mikroskładnikami

Nawóz do Trawników Target Regeneracyjny z Mikroskładnikami

Nawóz o skoncentrowanej formule przeznaczony do trawników wymagających regeneracji po zimie oraz uszkodzeniach takich jak: przesuszenia, wypalone place, przelanie, przenawożenie.

17,00 zł

Marka: Target

* Wymagane pola

17,00 zł
Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Nawóz do Trawników Target Regeneracyjny z Mikroskładnikami

Produkt posiada kompleksowy zestaw składników odżywczych, które stymuluja lepszy rozwój darni. Przy regularnym stosowaniu nawozu trawnik staje się gęsty i mocny. Mikroelementy zawarte w granulacie pielęgnują trawnik przez cały sezon wegetacji poprawiając jego koloryt i formę.

Sposób działania Nawozu do Trawników Regeneracyjnego z Mikorsładnikami

Nawóz po użyciu i podlaniu uwalnia zawarte w granulkach pożyteczne pierwiastki, takie jak azot, fosfor i potas, niezbędne do prawidłowego rozwoju trawnika w sezonie wegetacyjnym. Dodatkowo skład został uzupełniony w mikroskładniki: bor, miedź, mangan, cynk, żelazo. Azot odpowiedzialny jest za rozwój głównie liści traw, a więc odbudowuje darń. Potas natomiast stymuluje korzenie darni. Nawóz sprawia, że trawnik staje się odporniejszy na choroby i szkodniki. Jego regularne stosowanie znacząco poprawia jakość trawnika.

Zalety Nawozu do Trawników Regeneracyjnego z Mikorsładnikami

  • zawiera bogactwo składników mineralnych wzbogacone mikroskładnikami

  • doskonały do regeneracji trawników

  • gotowy do użycia i prosty w aplikacji

  • wspiera prawidłowy rozwój trawnika

Zastosowanie Nawozu do Trawników Regeneracyjnego z Mikorsładnikami

Nawóz regeneracyjny stosuje się do regeneracji, odnowy trawnika po uszkodzeniach takich jak przenawożenie, przelanie, przesuszenie. Dodatkowo nawozy regeneracyjne są doskonałe do aplikowania po sezonie zimowym. Dzięki składnim aktywnym zawartym w mieszance trawa odżywa – gestnieje, zdobywa wyraźniejszy kolor, a także szybciej się rozkrzewia i wzmacnia system korzeniowy oraz odporność. Nawóz będzie doskonałym rozwiązaniem do trawnika często deptanego, a więc do ogrodów ze zwierzętami lub rodzin z dziećmi.

Sposób użycia Nawozu do Trawników Regeneracyjnego z Mikorsładnikami

Nawożenie rozpocząć należy od koszenia trawnika, aby zapewnić równą powierzchnię. Odmierzoną ilość nawozu trzeba równomiernie rozsypać na powierzchni trawnika. Zabieg powinien być przeprowadzony z najwyższą starannością, aby nie pozostawić miejsc bez nawozu oraz takich, gdzie byłoby go za dużo. Po rozsianiu nawozu dokładnie należy podlać trawnik, aby uaktywnić substancje zawarte w nawozie. Nawilżenie pomoże wchłonięciu nawozu przez korzenie traw. Regularne podlewanie i dbanie o trawnik, ułatwi utrzymanei go w dobrej kondycji i zapewni długotrwałe efekty nawożenia. Nawóz stosować można od marca do września przez cały okres wegetacji.

Dawkowanie Nawozu do Trawników Regeneracyjnego z Mikorsładnikami

W przypadku nawożenia ręcznego, zaleca się stosowanie 50 g nawozu na każdy metr kwadratowy trawnika. Jeżeli jednak nawożenie odbywa się z wykorzystaniem siwenika dawką właściwą będzie 30-40g nawozu na taką sama powierzchnię.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi