Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Nitroaktiw P Azot z Powietrza 40g Biopon Natural

Nitroaktiw P Azot z Powietrza 40g Biopon Natural
Biologiczny preparat o przedłużonym działaniu, który poprawia dostępność azotu i fosforu dla roślin poprzez aktywne mikroorganizmy, przekształcając azot z powietrza w użyteczne związki oraz ułatwiając przyswajanie trudnodostępnego fosforu przez rośliny.
16,16 zł

Marka: Biopon

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 11,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Nitroaktiw P Azot z Powietrza 40g Biopon Natural

Nitroaktiv P Azot z Powietrza to biologiczny preparat o przedłużonym działaniu, który rewolucyjnie wzbogaca podłoże w azot pozyskiwany z powietrza, ułatwiając roślinom pobieranie niezbędnego fosforu. Jego unikalna formuła zawiera zestaw aktywnych, pożytecznych mikroorganizmów, które przekształcają trudno dostępny azot w formy łatwo przyswajalne dla roślin oraz przekształcają fosfor w jego bardziej przyswajalną postać.

Zalety Nitroaktiv P Azot z Powietrza:

  • Efektywne zasilanie roślin: Preparat zwiększa zawartość dostępnych form potasu, co przyczynia się do lepszego odżywienia roślin i zwiększenia plonów nawet do 20%.
  • Zrównoważony wzrost roślin: Bakterie zawarte w produkcie syntezują liczne substancje biologicznie czynne, stymulujące wzrost i rozwój roślin, co wpływa korzystnie na ich kondycję.
  • Optymalne wykorzystanie azotu: Dzięki zastosowaniu preparatu możliwe jest wzbogacenie każdego metra kwadratowego uprawy nawet o 4 g azotu, przy jednoczesnym ograniczeniu użycia nawozów mineralnych.

Zastosowanie Biopon Natural Nitroaktiv P Azot z Powietrza 40g:

Preparat może być aplikowany przed siewem lub sadzeniem oraz w okresach intensywnego zapotrzebowania roślin na azot, takich jak faza kiełkowania, rozwoju liści, czy silnego wzrostu. Nadaje się do stosowania doglebowego. Bakterie zawarte w preparacie mają zdolność do wytwarzania różnorodnych substancji biologicznie aktywnych, takich jak enzymy, kwasy organiczne, witaminy z grupy B, aminokwasy, auksyny, cytokininy i fitohormony. Te z kolei dodatkowo wspierają wzrost i rozwój roślin, działając stymulująco. Środek ten wzbogaca podłoże w uzyskiwany azot z powietrza. Dzięki zastosowaniu tego preparatu, jest możliwe zwiększenie zawartości pierwiastków na każdym metrze kwadratowym uprawy nawet o 4 g azotu i ograniczenie użycia nawozów. Dodatkowo preparat wykazuje intensyfikację plonów o około 20%, ponieważ rośliny zostają lepiej odżywione. 

Sposób użycia Nitroaktiv P Azot z Powietrza:

  • Oprysk gleby przed siewem: 2-3 g preparatu rozpuszczonego w 0,6 – 1l wody na 10 m² – 1 zabieg w sezonie.
  • Nawadnianie kropelkowe: 2-4 g preparatu rozpuszczonego w 10l wody na 10 m² – 2-3 zabiegi w sezonie.
  • Warzywa: 1-2 g preparatu rozpuszczonego w 0,4-0,6l wody na 10m² – 2-3 zabiegi w sezonie.
  • Drzewa i krzewy owocowe: 2-4 g preparatu rozpuszczonego w 1l wody na 10 m² – 2 zabiegi w sezonie.
  • Jagodowe (maliny, borówki, porzeczki): 1-2 g preparatu rozpuszczonego w 0,4-0,8 l wody na 10 m² – 2-3 zabiegi w sezonie.

Aplikacja preparatu jest bardzo prosta, a sam środek ma łatwo przyswajalną postać. Nitroaktiv P Azot z Powietrza 40g Biopon Natural to innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje sposób nawożenia roślin, zapewniając im optymalne warunki wzrostu i obfite plony.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem