Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Opryskiwacz Ręczny Ciśnieniowy Spryskiwacz Mały 2L Opryskiwacz Ręczny Ciśnieniowy Spryskiwacz Mały 2L Opryskiwacz Ręczny Ciśnieniowy Spryskiwacz Mały 2L Opryskiwacz Ręczny Ciśnieniowy Spryskiwacz Mały 2L

Opryskiwacz Ręczny Ciśnieniowy Spryskiwacz Mały 2L

Pojemność 2 litrów sprawi, że bez problemu poradzisz sobie z walką ze szkodnikami, nawożeniem swoich roślin na balkonie czy tarasie, a nawet w domu, dzięki funkcji zraszania..

19,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Opryskiwacz Ręczny Ciśnieniowy Spryskiwacz Mały 2L

Opryskiwacz ogrodowy ręczny cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest bezpieczny oraz łatwy i wygodny w użyciu. Pojemność 2 litrów sprawi, że bez problemu poradzisz sobie z walką ze szkodnikami, nawożeniem swoich roślin na balkonie czy tarasie, a nawet w domu, dzięki funkcji zraszania. Idealnie sprawdzi się do powierzchownego zraszania roślin, które wymagają ciągłego nawilżenia.

Cechy Opryskiwacza Ciśnieniowego Gardetech 11200

  • Pojemność 2 litry,
  • Regulacja dyszy rozpylającej,
  • Skala poziomu cieczy na zbiorniku,
  • Niezawodny i łatwy w użyciu,
  • Konstrukcja oparta na trwałych materiałach,
  • Zawór w rękojeści otwierający bądź zamykający wypływ cieczy,
  • Waga 0,3 kg.

Opryskiwacz ciśnieniowy Gardetech 11200 2 L
możesz wykorzystać między innymi do prac profesjonalnych z zastosowaniem środków chemicznych. Urządzenie zostało znakomicie dostosowane do użytkowania, dzięki zastosowaniu kilku rozwiązań konstrukcyjnych, takich jak: skala poziomu cieczy, ergonomiczna rękojeść, czy regulacja sposobu rozpylania płynu, dzięki czemu można ściśle dobrać strumień oprysku do sytuacji, w której opryskiwacz będzie wykorzystywany.

Sposób działania

Opryskiwacz ciśnieniowy Gardetech 11200 2 L nadaje się do użytku po uprzednim wlaniu cieczy do zbiornika plastikowego od góry przez otwór Po zakręceniu pompki wytwarza się ciśnienie w zbiorniku za pomocą pionowych ruchów tłoka, w efekcie czego następuje wypływ cieczy przez dyszę. Po skończonej pracy należy dokładnie umyć opryskiwacz.

Nie należy stosować środków łatwopalnych ani rozpuszczalników, cieczy gorących (o temperaturze powyżej 30 st. C) lub żrących.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi