Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Piękny Trawnik Lato Nawóz do Trawnika 2kg Biopon Piękny Trawnik Lato Nawóz do Trawnika 2kg Biopon

Piękny Trawnik Lato Nawóz do Trawnika 2kg Biopon

Bogaty skład nawozu z dodatkiem mikroelementów, skutecznie uzupełnia wszelkie niedobory pokarmowe i nadaje trawnikowi odpowiednią gęstość oraz zdrowy wygląd.

23,00 zł

Marka: Biopon

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Piękny Trawnik Lato Nawóz do Trawnika 2kg Biopon

Nawóz wchodzący w skład pakietu nowoczesnych nawozów do trawnika, jest 4-etapowy programu odżywczo-regeneracyjnego dla trawników na cały rok zapewniając murawie kompleksową ochornę. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie po kolei wszystkich 4 nawozów, których skład jest optymalnie dobrany do potrzeb trawnika w poszczególnych porach roku, ale możliwe jest również użycie tylko wybranych nawozów z programu. Każdy z nawozów został odpowiednio dobrany do wymagań trawy w poszczególnych porach roku.

Nasza nowa linia nawozów „ Biopon Piękny Trawnik”,  jedyny całoroczny program odżywczo-regeneracyjny do trawnika na polskim rynku, zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wyróżnienie jest przyznawane przez niezależnych ekspertów branży ogrodniczo-rolniczej. Seria „Piękny Trawnik” bierze także udział w głosowaniu na nagrodę Złoty Medal Wybór konsumenta 2020.

Zastosowanie wszystkich czterech kroków programu odżywczo-regeneracyjnego Biopon Piękny Trawnik gwarantuje murawie piękny i zdrowy wygląd oraz optymalne odżywienie na każdym etapie jej wzrostu.

Krok 3 - Biopon Piękny Trawnik Lato zapewnia trawnikowi optymalny wzrost i intensywnie zielony kolor. Bogaty skład nawozu z dodatkiem mikroelementów, skutecznie uzupełnia wszelkie niedobory pokarmowe i nadaje trawnikowi odpowiednią gęstość oraz zdrowy wygląd. Zawarte w nawozie żelazo stwarza niesprzyjające warunki do rozwoju mchu, a duża ilość azotu przyspiesza zarastanie trawą pustych miejsc.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem