Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
POLYSECT SUBSTRAL AEROZOL 400ml

POLYSECT SUBSTRAL AEROZOL 400ml

ZWALCZA: mszyce, mączliki, przędziorki, miseczniki, wełnowce, poskrzypki liliowe czy gąsienice zjadające liście.
27,00 zł

Marka: Substral

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 8,99 zł

POBRANIE:

Kurier 19,99 zł
Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

POLYSECT SUBSTRAL AEROZOL 400ml

Jeśli chcesz szybko i skutecznie rozprawić się ze szkodnikami żerującymi na roślinach ozdobnych w mieszkaniach, na tarasach i w przydomowych ogrodach, zastosuj Polysect Substral. To sprawdzony środek owadobójczy, który ma formę łatwego w użyciu aerozolu. Można go stosować do zwalczania mszyc, mączlików, miseczników, przędziorków, poskrzypków liliowych, wełnowców, oraz gąsienic, które zjadają liście. Polysect Substral, prawidłowo zastosowany, odznacza się dużą skutecznością, szybko likwidując przyczynę zniszczonej i osłabionej zieleni.

Jak stosować Polysect Substral?

Substancją aktywną preparatu Polysect Substral jest Acetamipryd w stężeniu 0,05 g/l. Związek ten zalicza się do neurotoksyn, które działają na centralny układ nerwowy owadów w sposób kontaktowy i wgłębny, skutecznie je unieszkodliwiając. Jednocześnie substancja ta odznacza się wysokim stopniem bezpieczeństwa dla owadów zapylających, czyli pszczół, motyli i chrząszczy.

Polysect Substral w sprayu jest bardzo wygodny w stosowaniu – wystarczy go rozpylić, pokrywając zarówno górną, jak i dolną stronę liścia. Substancje zawarte w preparacie wnikają w roślinę i przemieszczają się wzdłuż niej wraz z sokami, dzięki czemu działają nie tylko na spryskane owady, ale również te, które będą chciały się pożywić kwiatkiem.

Polysect Substral należy stosować z zachowaniem należytych środków ostrożności. Preparat jest przeznaczony do korzystania nieprofesjonalnego, w domach i w otwartej przestrzeni do ochrony roślin ozdobnych.

Zastosowanie

Środek jest szybko pobierany przez zielone części roślin i przemieszczany wraz z sokami, co powoduje, że szkodniki ssące giną nawet, jeśli nie zostały bezpośrednio opryskane.

ZWALCZA

Mszyce, mączliki, przędziorki, miseczniki, wełnowce, poskrzypki liliowe czy gąsienice zjadające liście.

DAWKOWANIE

Bezpośredni oprysk. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem, następnie należy dokładnie pokryć preparatem górną i dolną część liści unikając przy tym spływania kropel.

OPAKOWANIE

400ml

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem