Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Polyversum WP Uniwersalny Grzyby 5g Target

Polyversum WP Uniwersalny Grzyby 5g Target

Polyversum WP Target to środek zawierający żywy organizm, przeznaczony do ochrony strefy korzeniowej i nadziemnej przed chorobami grzybowymi.
42,21 zł

Marka: Target

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 8,99 zł

POBRANIE:

Kurier 19,99 zł
Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Polyversum WP Uniwersalny Grzyby 5g Target

Choroby grzybicze roślin, drzew oraz krzewów to poważny problem. Aby zabezpieczyć się przed ich wystąpieniem w Twoim ogrodzie lub na Twoich uprawach, Polyversum przygotowało specjalny, grzybobójczy środek ochrony roślin. Jest to Polyversum WP uniwersalny 5g. Dowiedz się, w jaki sposób skutecznie chroni rośliny.

Polyversum WP – bezpieczny dla roślin, zabójczy dla grzyba

Środek grzybobójczy marki Polyversum to skuteczne lekarstwo na takie choroby grzybowe, jak: pleśń szara i śniegowa, zgnilizna twardzikowa i skórzasta zgnilizna owoców, ryzoktonioza trawnika, plamistość liści (biała, czerwona i czarna), fytoftoroza iglaków czy mączniak prawdziwy. Polyversum WP to środek całkowicie naturalny, działający na zasadzie „zwalczania ognia ogniem”. Głównym jego składnikiem jest niepatogeniczny grzyb Pythium oligandrum. Jego rola to pasożytowanie na grzybach chorobotwórczych, bez uszkadzania struktury roślin, krzewów czy drzew.

W ten sposób Pythium oligandrum pochłania szkodnika. Jest to tzw. „zasada anemsalizmu”, czyli redukowanie jednego organizmu przez drugi. Pythium oligandrumdziała poprzez wyzwalanie enzymów, które nie tylko niszczą grzyba, ale również poprawiają mechanizmy odpornościowe chronionej rośliny oraz stymuluje jej wzrost poprzez wprowadzenie do niej fitohormonów, fosforu i cukrów. Skuteczność preparatu Polyversum WP gwarantuje ochrona nie tylko strefy nadziemnej roślin, ale również eliminowanie grzyba z korzeni.

Preparat Polyversum – uniwersalne, łatwe zastosowanie

Polyversum 5g Target można stosować do zwalczania grzyba drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych, pomoże również, gdy zaatakowany został trawnik. Co bardzo istotne to fakt, że ten środek grzybobójczy Polyversum jest nie tylko nieszkodliwy dla roślin, ale również i zwierząt oraz ludzi. Dlatego można bezpiecznie używać go zarówno w sadzie, jak i przydomowym ogródku.

Polyversum WP uniwersalny 5g ma postać stężonej zawiesiny. Należy ją rozcieńczyć wodą w proporcjach wskazanych przez producenta, pamiętając, aby przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. Zawartość opakowania zużyć jednorazowo. Po otwarciu, ze względu na żywy skład, nie zaleca się jego przechowywania. Aby użytkownik miał ułatwione zadanie, w opakowaniu Polyversum 5g znajduje się specjalny woreczek filtrujący, niezbędny do prawidłowego przygotowania roztworu.

Środek Polyversum WP uniwersalny 5g służy do podlewania oraz namaczania roślin. Zaleca się przeprowadzenia do pięciu zabiegów co dwa tygodnie sezonu wegetacyjnego, a po jego użyciu nie korzystać z innych doglebowych, chemicznych środków grzybobójczych. Wszystkie informacje znajdują się na ulotce załączonej do środka Polyversum WP.

Preparat grzybobójczy – przystępna cena dla każdego

Cena za preparat Polyversum 5g jest w naszym sklepie bardzo przystępna. Dlatego nie musisz płacić większych kwot, aby zapewnić swoim roślinom bezpieczeństwo od grzyba. Warto również zapoznać się z oferowanymi przez nas środkami ochrony przeznaczonymi przeciwko innym szkodnikom – jak przędziorki czy mszyce. Mając zestaw odpowiednich preparatów, zapewnisz roślinom w swoim ogrodzie całkowicie bezpieczne środowisko do rozwoju.

Podobnie jak w przypadku preparatu grzybobójczego, także cena za inne środki ochrony roślin jest bardzo przystępna, dlatego naprawdę niewiele trzeba, aby cieszyć się zdrowymi krzakami, drzewami oraz roślinami ozdobnymi. Dzięki dokładnym opisom każdego produktu nie będziesz mieć problemów z wyborem najlepszych pod względem przeznaczenia. Zobacz i zamów już dzisiaj!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
 1. OK TOMASZ on 14.07.2020
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Wszystko ok. Polecam

 2. OK! Aldona on 21.08.2019
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  Bardzo dobry produkt, podział rewelacyjnie.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem