Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Ściereczka Nawozowa Do Liści Zielony Dom

Ściereczka Nawozowa Do Liści Zielony Dom

Jest produktem, który nie tylko usprawni pielęgnację roślin, ale wpłynie też na ich kondycję i prezencję. Skład: azot amidowy, azot azotanowy, tlenek potasu K20

2,00 zł

Marka: Zielony Dom

Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Ściereczka Nawozowa Do Liści Zielony Dom

Środki do pielęgnacji roślin to kategoria produktów, które znajdą zastosowanie w większości gospodarstw domowych, rolniczych, sadach lub działkach. Oprócz standardowej ochrony przed szkodnikami oraz chorobami, wspomagają dodatkowo nasze starania o piękny wygląd rośliny.

Ściereczka Nawozowa Do Liści Zielony Dom to przykład produktu z grupy środków do pielęgnacji roślin. Choć pozornie może wydawać się zbędnym gadżetem, to z całą pewnością przeczą temu opinie zadowolonych klientów, którzy docenili ją za prosty sposób użytkowania, szybkie i zauważalne efekty oraz poprawę wyglądu i stanu rośliny.

Opisywany produkt to nasączona specjalnym płynem uniwersalna ściereczka, która umożliwia dostarczenie roślinie niezbędnych składników mineralnych. Co więcej, pomaga oczyścić liście z zalegającego kurzu oraz innych zabrudzeń, a także nabłyszcza liście, dzięki czemu odzyskują soczyście zielone, atrakcyjne wybarwienie. Regularne stosowanie zapobiega osadzaniu się kurzu, powstawaniu na liściach nieestetycznych plam, w delikatny sposób odżywia oraz nawilża. Najlepsze efekty daje systematyczne przecieranie zewnętrznej warstwy liści, co 2-3 tygodnie.

Ściereczka Nawozowa Do Liści Zielony Dom jest więc produktem, który nie tylko usprawni pielęgnację roślin, ale wpłynie też na ich kondycję i prezencję

Skład: azot amidowy, azot azotanowy, tlenek potasu K20

  1. extra roslinnik on 20.01.2021
    Cena z dostawą
    Jakość obsługi
    Jakość produktu

    Uwielbiam te ściereczki, są bardzo wydajne a liście po nich czyste i błyszczące!

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem