Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Szpadel Szpiczasty Ze Stopą Solidna Stal Kard Szpadel Szpiczasty Ze Stopą Solidna Stal Kard Szpadel Szpiczasty Ze Stopą Solidna Stal Kard Szpadel Szpiczasty Ze Stopą Solidna Stal Kard

Szpadel Szpiczasty Ze Stopą Solidna Stal Kard

Szerokość części roboczej [mm]: 180
Wysokość części roboczej [mm]: 270
Waga narzędzia [kg]: 1,3
26,49 zł

Marka: Kard

Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Szpadel Szpiczasty Ze Stopą Solidna Stal Kard

Szpadel szpiczasty ze stopą z trzonkiem drewnianym jest bardzo wygodny w użyciu i wyróżnia się dużą wytrzymałością. Doskonale sprawdza się nawet przy ciężkich pracach ogrodniczych. Z jego pomocą szybko i sprawnie przekopiesz ogród, wykopiesz rośliny, usuniesz korzenie i kępy trawy. Zaostrzona krawędź doskonale radzi sobie ze zbryloną ziemią i korzeniami. Dostępny w naszym sklepie szpadel znacznie ułatwi prace w ogrodzie.Ostro zakończona głowica wykonana została z mocnego metalu, jest bardzo wytrzymała i nie uszkodzi się w czasie pracy. Odpowiednio wyprofilowana część robocza pozwala nabrać sporo ziemi, przy czym nie rozsypuje się ona na boki. Szpadel posiada stopkę, na której można oprzeć stopę, co ułatwia wbicie głowicy w ziemie. Jest także wyposażony w drewniany trzonek w kształcie litery T. Stylisko dobrze leży w dłoniach, ma też optymalną długość, dzięki czemu praca jest komfortowa i wygodna.

Szerokość:(mm):180

Waga:(kg):1,3

Polski producent firma KARD istnieje od 1977 roku. Przez cały okres działalności zmieniała, ulepszała i dostosowywała się do potrzeb klientów. Doświadczenie nabyte przez te lata pozwoliło jej na produkcję narzędzi gospodarczych i ogrodowych o wysokich parametrach użytkowych.

  1. szpadel grzesiu4 on 02.06.2017
    Cena z dostawą
    Jakość obsługi
    Jakość produktu

    Szpadel bardzo dobrej jakości.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem