Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Ziemia Podłoże do Siewu Osmocote 20L Substral

Ziemia Podłoże do Siewu Osmocote 20L Substral

Przeznaczone jest do wysiewu, sadzenia, ukorzeniania i pikowania roślin w ogrodnictwie, jak i uprawach hobbystycznych.

23,98 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Substral

Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Ziemia Podłoże do Siewu Osmocote 20L Substral

Środki ochrony roślin znajdujące się w naszym sklepie, to również odpowiednie podłoża o specjalistycznym przeznaczeniu oraz precyzyjnie zbilansowanej formule. Nie jest bowiem tajemnicą, iż właśnie podłoże jest jednym z kluczowych czynników, mających wpływ na prawidłowy wzrost rośliny.

Ziemia Podłoże do Siewu Osmocote 20L Substral to idealnie skomponowana mieszanka torfu wysokiego, odpowiadającego za utrzymanie powietrza, torfu niskiego, który utrzymuje wilgoć oraz kompostu i krzemionki. Podłoże wzbogacone zostało nawozem bazowym Osmocote o wydłużonym działaniu. Stosowanie podłoża z zawartością Osmocote jest łatwe i precyzyjne - pozwala oszczędzić czas i pieniądze, ponieważ cenne składniki odżywcze (potas, azot, fosfor) są systematycznie uwalniane do gleby przez wiele tygodni. Produkt ułatwia szybszą adaptację rośliny i zapewnia odpowiedni poziom odżywienia, co jest szczególnie istotne zwłaszcza w przypadku roślin wrażliwych na działanie soli.

Przeznaczenie ziemi Podłoża do Siewu Osmocote 20L Substral

przeznaczone jest do wysiewu, sadzenia, ukorzeniania i pikowania roślin w ogrodnictwie, jak i uprawach hobbystycznych. Dzięki zdolności utrzymywania właściwego poziomu napowietrzenia i wilgoci, w znacznym stopniu ułatwia pielęgnację roślin już od momentu nasadzenia, zapewniając sadzonkom optymalne warunki do rozwoju.

Parametry Ziemi Podłoża do Siewu Osmocote 20L Substral 

pH 5,7 – 6,2; stężenie soli poniżej 1g / dm³ ; postać stała sypka; frakcja 0-20 mm

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
  1. Super Sklep Tomciopaluch on 16.02.2021
    Cena z dostawą
    Jakość obsługi
    Jakość produktu

    Bardzo dobra cena!

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem