Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Pożegnanie Z Komarem 300ml Zielony Dom

Pożegnanie Z Komarem 300ml Zielony Dom

Do zastosowania na wierzchnią warstwę odzieży. Zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego: olejek cytronelli, olejek czosnkowy, geraniol.
17,99 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Zielony Dom

Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Pożegnanie Z Komarem 300ml Zielony Dom

HTML Editor Sample Page

Produkt do odstraszania komarów. Do zastosowania na wierzchnią warstwę odzieży.

Zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego: olejek cytronelli, olejek czosnkowy, geraniol.
Nie zawiera DEET.

Wygodny opryskiwacz, który działa także do góry nogami.

Opakowanie 300 ml.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Działa drażniąco na oczy i skórę. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilościa wosy i zasięgnąć porady lekarza. Nosić odpowiednie rękawice ochronne. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Pierwsza pomoc: W kontakcie ze skóra: zdjąć zanieczyszczona odzież. Narażoną skórę spłukać obficie wodą. W przypadku wystąpienia podrażnienia skonsultować sie z lekarzem. W kontakcie z oczami: chronić niepodrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe. Zanieczyszczone oczy przepłukiwać dokładnie wodą przez 10-15 min. Unikać silnego strumienia wody - ryzyko uszkodzenia rogówki. W przypadku wystąpienia podrażnienia skontaktować się z lekarzem okulistą. W przypadku spożycia: nie wywoływać wymiotów. Wypłukać usta wodą, a następnie popić dużą ilością wosy. Nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej. W przypadku wystąpienia niepokojących dolegliwości skontaktować się z lekarzem. Po narażeniu drogą oddechową: wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, zapewnić ciepło i spokój. Skonsultować się z lekarzem w razie wystąpienia niepokojących dolegliwości. Postępowanie z odpadami: utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami. Niewielkie ilości produktu można usuwać wraz z odpadami komunalnymi. Pozostałości składować w oryginalnych pojemnikach. Puste opakowania usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem