Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Roztocze

Product was successfully added to your shopping cart.

Roztocze oprócz tego, że mają negatywny wpływ na nasze zdrowie, to jeszcze potrafią skutecznie zaszkodzić naszym ogrodom. Jeśli zawsze zastawiałeś się, jakie mogą być przyczyny żółtawych liści, narośli i pajęczyn, to teraz masz nową sugestię. Tego typu przypadłości nie zawsze są skutkiem działania dobrze znanych owadów. Rzadko który ogrodnik, czy to profesjonalista, czy hobbysta, od razu skojarzy gorszą kondycję roślin z roztoczami. Zahamowany wzrost to tylko część konsekwencji ich działalności. Z tego też względu, dobrze przejść do sprawdzonych metod. Nie czekaj, zanim roztocze na dobre zaatakuje Twój ogród – zacznij działać już teraz.

Brak produktów spełniających kryteria.

Jak pozbyć się roztoczy z ogrodu?

Roztocza przeważnie kojarzą nam się z kurzem i z naszym mieszkaniem oraz domem. Tylko osoby, które posiadają ogród lub działkę i wdrażają się w tę tematykę, zdają sobie sprawę z tego, że owady tego rodzaju stanowią zagrożenie także dla zieleni. Niestety, trudno je dostrzec, dlatego też należy bacznie przyglądać się naszym hodowlom. W ogrodach, najczęściej występują roztocza typu przędziorki i rozetkowce. Żerują one na drzewach i krzewach iglastych. Nie oznacza to jednak, że pozostałe rośliny mogą być bezpieczne. O obecności roztoczy świadczą między innymi: żółknące zielone części rośliny, powstawanie narośli na liściach oraz pajęczynka. Szkodniki te są bardzo małe i często można je dostrzec pod lupą. Żerują na roślinach, uszkadzają ich tkanki, a tym samym mogą się tworzyć zniekształcenia, takie jak pleśń, naroślą, przerosty pąków. Efektem tych działań jest zahamowany wzrost i słabsze pąki kwiatowe. Te niewielkie szkodniki mogą również powodować uczulenia u człowieka oraz u zwierząt. Kiedy zauważysz pierwsze ślady, to działaj!

Najskuteczniejsze preparaty do walki z roztoczami w ogrodzie

W sklepie ogrodniczym online Gardenowo.pl oferujemy skuteczne środki owadobójcze na roztocza. Od teraz, możesz się ich w łatwy sposób pozbyć. Proponujemy jedynie sprawdzone preparaty, takie jak np. spray na roztocza Expel. Podkreślamy, że produkt jest całkowicie bezpieczny dla człowieka, a zatem możesz go zastosować bez obaw. Zwalczy on szkodniki, ale jednocześnie nie będzie stanowił zagrożenia dla Ciebie i Twojej rodziny. Pamiętaj, by działać błyskawicznie, kiedy tylko zauważysz pierwsze ślady, świadczące obecności malutkich owadów. Zastosuj skuteczne środki owadobójcze na roztocza, które są dostępne w ofercie Gardenowo.pl, aby skutecznie się z nimi rozprawić. W końcu, szkodniki te, przenoszą liczne choroby i stanowią całkiem poważne zagrożenie dla Twojego ogrodu.

Sprawdzone sposoby na roztocze w ogrodzie

Gardenowo.pl jest sklepem ogrodniczym, w którym znajdziesz szeroki asortyment środków owadobójczych zwalczających roztocze w ogrodzie. Jeśli myślisz, że w walce z tymi owadami jesteś skazany na porażkę, to się mylisz – teraz masz skuteczną broń. Wypróbuj ją już teraz!