Facebook

609 244 613537 763 032 Kontakt

0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Roztocze

Product was successfully added to your shopping cart.

Roztocze

Ustaw kierunek malejący

   

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

   

1 produkt(ów)

Jak pozbyć się roztoczy z ogrodu?

Roztocza przeważnie kojarzą nam się z kurzem i z naszym mieszkaniem oraz domem. Tylko osoby, które posiadają ogród lub działkę i wdrażają się w tę tematykę, zdają sobie sprawę z tego, że owady tego rodzaju stanowią zagrożenie także dla zieleni. Niestety, trudno je dostrzec, dlatego też należy bacznie przyglądać się naszym hodowlom. W ogrodach, najczęściej występują roztocza typu przędziorki i rozetkowce. Żerują one na drzewach i krzewach iglastych. Nie oznacza to jednak, że pozostałe rośliny mogą być bezpieczne. O obecności roztoczy świadczą między innymi: żółknące zielone części rośliny, powstawanie narośli na liściach oraz pajęczynka. Szkodniki te są bardzo małe i często można je dostrzec pod lupą. Żerują na roślinach, uszkadzają ich tkanki, a tym samym mogą się tworzyć zniekształcenia, takie jak pleśń, naroślą, przerosty pąków. Efektem tych działań jest zahamowany wzrost i słabsze pąki kwiatowe. Te niewielkie szkodniki mogą również powodować uczulenia u człowieka oraz u zwierząt. Kiedy zauważysz pierwsze ślady, to działaj!

Najskuteczniejsze preparaty do walki z roztoczami w ogrodzie

W sklepie ogrodniczym online Gardenowo.pl oferujemy skuteczne środki owadobójcze na roztocza. Od teraz, możesz się ich w łatwy sposób pozbyć. Proponujemy jedynie sprawdzone preparaty, takie jak np. spray na roztocza Expel. Podkreślamy, że produkt jest całkowicie bezpieczny dla człowieka, a zatem możesz go zastosować bez obaw. Zwalczy on szkodniki, ale jednocześnie nie będzie stanowił zagrożenia dla Ciebie i Twojej rodziny. Pamiętaj, by działać błyskawicznie, kiedy tylko zauważysz pierwsze ślady, świadczące obecności malutkich owadów. Zastosuj skuteczne środki owadobójcze na roztocza, które są dostępne w ofercie Gardenowo.pl, aby skutecznie się z nimi rozprawić. W końcu, szkodniki te, przenoszą liczne choroby i stanowią całkiem poważne zagrożenie dla Twojego ogrodu.

Sprawdzone sposoby na roztocze w ogrodzie

Roztocza oprócz tego, że mają negatywny wpływ na nasze zdrowie, to jeszcze potrafią skutecznie zaszkodzić naszym ogrodom. Jeśli zawsze zastawiałeś się, jakie mogą być przyczyny żółtawych liści, narośli i pajęczyn, to teraz masz nową sugestię. Tego typu przypadłości nie zawsze są skutkiem działania dobrze znanych owadów. Rzadko który ogrodnik, czy to profesjonalista, czy hobbysta, od razu skojarzy gorszą kondycję roślin z roztoczami. Zahamowany wzrost to tylko część konsekwencji ich działalności. Z tego też względu, dobrze przejść do sprawdzonych metod. Nie czekaj, zanim roztocze na dobre zaatakuje Twój ogród – zacznij działać już teraz. Gardenowo.pl jest sklepem ogrodniczym, w którym znajdziesz szeroki asortyment środków owadobójczych zwalczających roztocze w ogrodzie. Jeśli myślisz, że w walce z tymi owadami jesteś skazany na porażkę, to się mylisz – teraz masz skuteczną broń. Wypróbuj ją już teraz!