Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Dom Pożegnanie Z Kretem Uzupełnienie 950ml Zielony

Dom Pożegnanie Z Kretem Uzupełnienie 950ml Zielony

Środek w wygodnym opakowaniu , ułatwiający pozbycie się kretów występujących na trawnikach w ogrodach, parkach, na terenach rekreacyjnych, wałach przeciwpowodziowych itp.
56,00 zł

Marka: Zielony Dom

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Kurier 15,99 zł

POBRANIE:

Kurier 19,99 zł
Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Dom Pożegnanie Z Kretem Uzupełnienie 950ml Zielony

 

Środek w wygodnym opakowaniu , ułatwiający pozbycie się kretów występujących na trawnikach w ogrodach, parkach, na terenach rekreacyjnych, wałach przeciwpowodziowych itp. Opryskiwanie chronionego terenu symuluje opady deszczu. Sprawia to, że organizmy będące pokarmem kreta wychodzą na powierzchnię. Zostają wtedy pokryte składnikiem czynnym w roztworze oleju rycynowego i palmowego. Kompozycja ta powoduje dolegliwości żołądkowe kreta, który ogranicza swoją aktywność na chronionym terenie.

Zastosowanie nowatorskiego systemu rozpylania sprawia, iż zastosowanie na powierzchni 1000 m2 ogrodu zajmuje około 20 minut.

Opryskany teren jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych.
Wydajność: 1000 m2
Działanie do 4 tygodni
Opakowanie: kanister 950 ml

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Działa drażniąco na oczy i skórę. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilościa wosy i zasięgnąć porady lekarza. Nosić odpowiednie rękawice ochronne. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Pierwsza pomoc: W kontakcie ze skóra: zdjąć zanieczyszczona odzież. Narażoną skórę spłukać obficie wodą. W przypadku wystąpienia podrażnienia skonsultować sie z lekarzem. W kontakcie z oczami: chronić niepodrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe. Zanieczyszczone oczy przepłukiwać dokładnie wodą przez 10-15 min. Unikać silnego strumienia wody - ryzyko uszkodzenia rogówki. W przypadku wystąpienia podrażnienia skontaktować się z lekarzem okulistą. W przypadku spożycia: nie wywoływać wymiotów. Wypłukać usta wodą, a następnie popić dużą ilością wosy. Nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej. W przypadku wystąpienia niepokojących dolegliwości skontaktować się z lekarzem. Po narażeniu drogą oddechową: wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, zapewnić ciepło i spokój. Skonsultować się z lekarzem w razie wystąpienia niepokojących dolegliwości. Postępowanie z odpadami: utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami. Niewielkie ilości produktu można usuwać wraz z odpadami komunalnymi. Pozostałości składować w oryginalnych pojemnikach. Puste opakowania usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów.

.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem