Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Nawóz do Siewu Trawy 100 dni Długodziałający Substral

Nawóz do Siewu Trawy 100 dni Długodziałający Substral

Nawóz przeznaczony do stymulowania wzrostu i rozwoju trawnika przy jego zakładaniu. Przyspiesza proces wzrostu oraz dostarcza składniki pokarmowe przez okres do 3 miesięcy.

33,50 zł

Marka: Substral

* Wymagane pola

33,50 zł

Szczegóły

Nawóz do Siewu Trawy 100 dni Długodziałający Substral

Nawóz do Siewu Trawy 100 dni Długodziałający Substral to nie tylko gwarancja dostarczenia niezbędnych składników odżywczych, ale także zapewnia trawnikowi doskonałą pielęgnację przez ponad 3 miesiące, co eliminuje konieczność częstego nawożenia.

Dzięki starannie dobranej mieszance składników, trawa otrzymuje wszystko, czego potrzebuje, aby zdrowo wzrastać i bujnie zielenić się. Nawóz ten działa jak magiczna różdżka, sprawiając, że Twój trawnik staje się prawdziwą ozdobą ogrodu. Co istotne, Nawóz do Siewu Trawy 100 Dni Długodziałający Substral jest niesamowicie wygodny w użyciu, dzięki formie granulatu.

Zalety Nawozu do Siewy Trawy 100 dni Długodziałający Substral

  • długie działanie – ponad 3 miesiące bez potrzeby nawożenia

  • wygodny w użyciu mikrogranulat

  • wzmacnia i zagęszcza trawnik

  • bez ryzyka przenawożenia

  • przeznaczony do stymulowania wzrostu darni przy zakładaniu trawnika

Nawóz do Siewu Trawy 100 dni Długodziałający Substral to wyjątkowy nawóz, który stanowi doskonałe wsparcie dla Twojego trawnika, zwłaszcza podczas siewu nasion. Dzięki starannie dobranym składnikom odżywczym, ten nawóz gwarantuje równomierny wzrost trawy oraz poprawia proces ukorzeniania. Efekty jego stosowania są wyraźnie widoczne w sezonie, co czyni go niezastąpionym narzędziem w pielęgnacji trawnika.

Proces uwalniania składników odżywczych jest tutaj kluczowy. Po rozsypaniu i podlaniu nawozu, ten stopniowo rozpuszcza się i przenika do wierzchniej warstwy gleby, gdzie pozostaje przez imponujący okres aż do 100 dni. Korzenie trawy pobierają te składniki w miarę ich potrzeb, a cały proces jest sterowany przez czynniki naturalne. Dzięki temu, Twój trawnik otrzymuje codziennie małe, dostosowane dawki pokarmu, co sprawia, że nawóz działa niezwykle długo - przez ponad 3 miesiące. Dzięki temu unikasz konieczności częstego nawożenia, co jest nie tylko wygodne, ale też eliminuje ryzyko przenawożenia.

Nawóz do Siewu Trawy 100 dni Długodziałający Substral jest niezwykle wydajny. Trawnik potrafi wykorzystać nawet do 70% składników odżywczych, co stanowi znaczną przewagę nad tradycyjnymi granulatami, gdzie efektywność sięga zaledwie 25%. Co istotne, ten nawóz nie powoduje wypalenia trawy i dodatkowo wspomaga wzrost młodej trawy. Statystycznie, zwiększa także ilość kiełkujących nasion, co przekłada się na gęstszy i bardziej bujny trawnik.

Sposób użycia i dawkowanie Nawozu do Siewu Trawy 100 dni Długodziałającego Substral

Nawóz Substral zaleca się używać od marca do czerwca oraz wrzesień-październik. Jest to nawóz przeznaczony do siewu trawy, więc wykorzystujemy go w tych okresach jako stymulator wzrostu przy zakładaniu trawnika. W czasie okresowych susz nie należy korzystać z nawozu. Zalecane jest skorzystanie z pomocy siewnika, aby nawożenie było równomierne na całej powierzchni. Po zastosowaniu należy obficie podlać trawnik.

Dawaka zalecana przy siewie trawy to 20g nawozu na 1m2 trawnika.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem