Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Nawóz Do Trawnika Substral Długo Działający 100dni

Nawóz Do Trawnika Substral Długo Działający 100dni

Nawóz zapewnia ciągłe nawożenie trawnika przez okres do 100 dni przez codzienne dostarczanie potrzebnych składników pokarmowych w odpowiednich dawkach.
33,50 zł

Marka: Substral

* Wymagane pola

33,50 zł
Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Nawóz Do Trawnika Substral Długo Działający 100dni

Nawóz do Trawy 100dni Długodziałający to rewolucyjny nawóz zaprojektowany specjalnie dla Twojego trawnika. Ten zaawansowany produkt nie tylko dostarcza niezbędne składniki odżywcze, ale również działa ponad 3 miesiące, eliminując potrzebę częstego nawożenia. Odpowiednio dobrane składniki wspierają kondycję trawy i korzeni, zagęszczając trawnik oraz wzmacniając jego wzrost. Co ważne, Nawóz do Trawy 100dni Długodziałający Substral jest wygodny w użyciu dzięki formie granulatu, który równomiernie rozprowadza składniki odżywcze na całej powierzchni.

Zalety Nawozu do Trawnika 100 dni Długodziałającego Substral

  • łatwy w użyciu dzięki formie granulatu

  • długodziałający – ponad 3 miesiące bez nawożenia

  • wydajne opakowania

  • skoncentrowana formuła składników odzywczych

  • zagęszcza trawnik

  • wystarczy dwukrotne użycie w sezonie, aby efekt był zadowalający

  • brak możliwości przenawożenia

Sposób działania Nawozu do Trawnika 100 dni Długodziałającego Substral

Substral 100 Dni to rewolucyjny nawóz długodziałający, zaprojektowany specjalnie dla Twojego trawnika. Ten zaawansowany produkt nie tylko dostarcza niezbędne składniki odżywcze, ale również działa przez aż 100 dni, eliminując potrzebę częstego nawożenia. Odpowiednio dobrane składniki wspierają kondycję trawy i korzeni, zagęszczając trawnik oraz wzmacniając jego wzrost.

Nawóz do Trawy 100dni Długodziałający Substral działa aż 3 razy dłużej i wydajniej niż standardowy granulat nawozowy. Dzięki temu trawnik jest nawożony codziennie przez 100 dni, co oznacza, że wystarczy jedno lub dwa nawożenia na sezon. Eliminuje to ryzyko przenawożenia.

Unikalna forma "mini granulatu" zapewnia równomierne rozprowadzenie nawozu na całej powierzchni trawnika. Ponadto, granulat rozpuszcza się i wchłania szybciej. Co ważne, Nawóz do Trawy 100dni Długodziałający Substral jest wygodny w użyciu dzięki formie granulatu, który równomiernie rozprowadza składniki odżywcze na całej powierzchni.

Nawóz zawiera mikroelementy, które dostarczają trawie niezbędnych substancji odżywczych.

Dzięki skutecznemu wykorzystaniu składników pokarmowych, rośliny potrafią wykorzystać nawet do 70% nawozu, w przeciwieństwie do standardowych granulatów, gdzie wykorzystanie wynosi tylko 25%.

Sposób użycia Nawozu do Trawnika 100 dni Długodziałającego Substral

Nawóz można stosować w czasie od marca do września przestrzegając dawek zaleconych przez producenta. Najlepsze efekty osiągniemy po zastosowaniu nawozu na świeżo skoszony trawnik, maksymalnie do 2 dni po ścinaniu trawy. W celu równomiernego rozłożenia granulatu nawozowego rekomandowane jest użycie siewnika. Posypywanie ręczne także jest dopuszczalne, choć może zając więcej czasu oraz ryzykować nierównomiernym rozłożeniem nawozu. Ostatnim krokiem jest podlanie trawnika, aby składniki aktywne nawozu zostały uwolnione do podłoża i korzeni trawy.

Dawkowanie Nawozu do Trawnika 100dni Dlugodziałajacego Substral

Dawka podstawowa wynosi 20 g/m2, ale dla najlepszych efektów zalecamy dawkę 30 g/m2, nie przekraczając maksymalnej dawki 40 g/m2.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem