Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Piękny Trawnik Przedwiośnie Nawóz do Trawnika 2kg Biopon Piękny Trawnik Przedwiośnie Nawóz do Trawnika 2kg Biopon

Piękny Trawnik Przedwiośnie Nawóz do Trawnika 2kg Biopon

Jest wyjątkowo bogaty w wapń, dzięki czemu przywraca glebie odpowiedni poziom PH i ułatwia trawie pobieranie pozostałych składników odżywczych przez cały sezon.

23,00 zł

Marka: Biopon

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Piękny Trawnik Przedwiośnie Nawóz do Trawnika 2kg Biopon

Nawóz wchodzący w skład pakietu nowoczesnych nawozów do trawnika, jest 4-etapowy programu odżywczo-regeneracyjnego dla trawników na cały rok zapewniając murawie kompleksową ochornę. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie po kolei wszystkich 4 nawozów, których skład jest optymalnie dobrany do potrzeb trawnika w poszczególnych porach roku, ale możliwe jest również użycie tylko wybranych nawozów z programu. Każdy z nawozów został odpowiednio dobrany do wymagań trawy w poszczególnych porach roku.

Nasza nowa linia nawozów „ Biopon Piękny Trawnik”,  jedyny całoroczny program odżywczo-regeneracyjny do trawnika na polskim rynku, zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wyróżnienie jest przyznawane przez niezależnych ekspertów branży ogrodniczo-rolniczej. Seria „Piękny Trawnik” bierze także udział w głosowaniu na nagrodę Złoty Medal Wybór konsumenta 2020.

Zastosowanie wszystkich czterech kroków programu odżywczo-regeneracyjnego Biopon Piękny Trawnik gwarantuje murawie piękny i zdrowy wygląd oraz optymalne odżywienie na każdym etapie jej wzrostu.

Krok nr 1 – Biopon Piękny Trawnik Przedwiośnie przygotowuje osłabiony po zimie trawnik do intensywnego wzrostu w późniejszych miesiącach. Jest wyjątkowo bogaty w wapń, dzięki czemu przywraca glebie odpowiedni poziom PH i ułatwia trawie pobieranie pozostałych składników odżywczych przez cały sezon. Dodatek magnezu powoduje szybkie zazielenienie się darni po zimie i wspomaga jej prawidłowy wzrost na dalszych etapach rozwoju.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem