Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Piękny Trawnik Przedwiośnie Nawóz do Trawnika 2kg Biopon Piękny Trawnik Przedwiośnie Nawóz do Trawnika 2kg Biopon
PROMOCJA -9%

Piękny Trawnik Przedwiośnie Nawóz do Trawnika 2kg Biopon

Jest wyjątkowo bogaty w wapń, dzięki czemu przywraca glebie odpowiedni poziom PH i ułatwia trawie pobieranie pozostałych składników odżywczych przez cały sezon.

Normalna cena: 14,99 zł -9%

Special Price 13,59 zł

Marka: Biopon

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty 11,00 zł
Kurier 14,00 zł

POBRANIE:

Kurier 16,00 zł
Brakuje 150,00 zł do darmowej wysyłki!

Szczegóły

Piękny Trawnik Przedwiośnie Nawóz do Trawnika 2kg Biopon

Nawóz wchodzący w skład pakietu nowoczesnych nawozów do trawnika, jest 4-etapowy programu odżywczo-regeneracyjnego dla trawników na cały rok zapewniając murawie kompleksową ochornę. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie po kolei wszystkich 4 nawozów, których skład jest optymalnie dobrany do potrzeb trawnika w poszczególnych porach roku, ale możliwe jest również użycie tylko wybranych nawozów z programu. Każdy z nawozów został odpowiednio dobrany do wymagań trawy w poszczególnych porach roku.

Nasza nowa linia nawozów „ Biopon Piękny Trawnik”,  jedyny całoroczny program odżywczo-regeneracyjny do trawnika na polskim rynku, zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wyróżnienie jest przyznawane przez niezależnych ekspertów branży ogrodniczo-rolniczej. Seria „Piękny Trawnik” bierze także udział w głosowaniu na nagrodę Złoty Medal Wybór konsumenta 2020.

Zastosowanie wszystkich czterech kroków programu odżywczo-regeneracyjnego Biopon Piękny Trawnik gwarantuje murawie piękny i zdrowy wygląd oraz optymalne odżywienie na każdym etapie jej wzrostu.

Krok nr 1 – Biopon Piękny Trawnik Przedwiośnie przygotowuje osłabiony po zimie trawnik do intensywnego wzrostu w późniejszych miesiącach. Jest wyjątkowo bogaty w wapń, dzięki czemu przywraca glebie odpowiedni poziom PH i ułatwia trawie pobieranie pozostałych składników odżywczych przez cały sezon. Dodatek magnezu powoduje szybkie zazielenienie się darni po zimie i wspomaga jej prawidłowy wzrost na dalszych etapach rozwoju.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem