Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką

Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką

Kompletny zestaw dla miłośnika do przygotowywania piwa, wina i innych alkoholi domowych.

42,00 zł
Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką

Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką stanowi komplety zestaw do produkcji alkoholi domowych.  Proukt wykonaty z tworzywa dopuszczonego ddo kontaktu z żywnościa atestem PZH. Charakteryzuje go duża wytrzymałość, elastyczność, a także odporność na plamy i przebarwienia mogące powstać podczas wyrobu.

Górna pokrywa Pojemnika Fermentacyjnego 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką posiada otwór na rurkę w pokrywie. Możliwe też jest prowadzenie fermentacji w kilku pojemnikach ustawionych na sobie - wystarczy samodzielnie zmodyfikowac pojemnik, aby umieścić na jego ściance rurkę fermentacyjną kątową. Pojemnik wyposażony jest w kran spustowy, który umożliwia szybkie i bezproblemowe zlewanie płynów.

Pojemnik Fermentacyjny 30L z Pokrywką, Kranem i Rurką posiada nadrukowaną skalę, która umożliwa wygodne kontrolowanie ilości nastawu. Dodatkowo pojemnik wzbogacony jest o nadruk cennych porad z zakresu winiarstwa, warzelnictwa oraz produkcji innych alkoholi.

W skład zestawu wchodzi:

  • pojemnik fermentacyjny 30 L ze skalą i napisami-poradami
  • pokrywa z otworem
  • uniwersalny korek z zatyczką
  • obrotowy kran spustowy
  • rurka fermentacyjna plastikowa MAXI

Uwaga!
Zasady wyrobu alkoholu na terenie RP regulują ustawy: z dn. 02.03.2001 r. o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych: z dn. 12.05.2011 r. o wyrobie i rozlewie wyrobów winiarskich, obrocie tymi wyrobami i organizacji rynku wina oraz z dn. 18.10.2006 r. o wyrobie napojów spirytusowych oraz o rejestracji i ochronie oznaczeń geograficznych napojów spirytusowych.  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem