Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Polysect 005 Sl Długo Działający Na Ochojnika Mszyce 10ml

Polysect 005 Sl Długo Działający Na Ochojnika Mszyce 10ml

Preparat długodziałający, w roślinie działa systemicznie. Zwalcza ochojnika, mszyce, tarcznika, misecznika, wełnowca. Zastosowanie: róże, modrzew.
6,50 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Marka: Substral

Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Polysect 005 Sl Długo Działający Na Ochojnika Mszyce 10ml

Problemy z insektami? Sięgnij po sprawdzony preparat i pozbądź się problemu szybko oraz skutecznie. Oferowany przez specjalistów w sprawach ogrodnictwa – firmę Substral – preparat na ziemiórki to środek owadobójczy przeznaczony do zwalczania szkodników na roślinach ozdobnych. Dlaczego warto sięgnąć po tę właśnie propozycję?

Odpowiedź jest prosta – ponieważ substral na ziemiórki szkodzi szeregowi szkodników, jak tarcznika, wełnowca, misecznika, mszyce i oczywiście ziemiórki. Choć jest dla nich zabójczy, nie wpływa w żaden negatywny sposób na same rośliny. Preparat na ziemiórki marki Substral możesz stosować przy takich roślinach, jak: dracena, kroton, bluszcz, begonia. Zaletą jest także łatwość zastosowania – może podlewać nim lub opryskiwać wymienione.

A kiedy najlepiej sięgnąć po substral na ziemiórki? Najczęściej pojawiają się one na wiosnę, jeśli jednak hodujesz kwiaty w warunkach domowych, mogą występować również w zimie. Środek stosuje już przy pierwszych oznakach pojawienia się niszczycieli – im szybciej zabezpieczysz przed nimi rośliny, tym skuteczniej będą go chronić. Preparat na ziemiórki należy stosować dokładnie według zaleceń producenta dotyczących rozcieńczania wodą oraz środków bezpieczeństwa przy użytkowaniu.

Dzięki swojemu unikalnemu składowi Substral na ziemiórki cechuje bardzo szybkie i skuteczne działanie. Pomimo doskonałej skuteczności, preparat na ziemiórki dostępny jest w bardzo przystępnej cenie – dlatego zamów go już dzisiaj!

Zwalcza: ziemiórka, tarcznik, wełnowiec, misiecznik, mszyca.

Dawkowanie: 60ml na 1 litr wody

Opakowanie: 10ml

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

 

Elementy oznakowania
Oznakowanie zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr. 1272/2008 [CLP]Dodatkowe oznakowanie do wyświetleniaDodatkowe(e) klasyfikacja(e) do wyświetlenia
Zwroty wskazujące środki ostrożności (CLP) : P102 - Chronić przed dziećmi.
P103 - Przed użyciem przeczytać etykietę.
P270 - Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu.
P501 - Zawartość i pojemnik usuwać do specjalny punkt zbioru niebezpiecznych lub
specjalnych odpadów, zgodnie z przepisami miejscowymi, regionalnymi, krajowymi i/lub
międzynarodowymi.
Zwroty EUH : EUH401 - W celu uniknięcia zagrożeń dla zdrowia ludzi i środowiska, należy postępować
zgodnie z instrukcją użycia.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem