Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Polysect BUKSZPAN 100ml Substral

Polysect BUKSZPAN 100ml Substral

Długo działający środek owadobójczy do ochrony i zwalczania owadów w uprawie bukszpanu. Środek zwalcza insekty występujące wewnątrz gęstych krzewów bukszpanu. 

32,00 zł

Marka: Substral

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 11,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Polysect BUKSZPAN 100ml Substral

Środek Polysect Ultra 005 SL to wysoko skuncentrowany i jeden z najskuteczniejszych środków owadobójczych na rynku. W prosty sposób środek zwalcza szkodniki występujące na bukszpanie i innych roślinach ozdobnych. Dużym atutem jest jego długie działanie, dzięki czemu jest bardzo skuteczny w eliminacji nieporządanych owadów.

Sposób działania Polysectu Bukszpan 100ml Substral

Preparat wykazuje działanie powierzchowne wgłębne i systemiczne – co skutkuje bardzo komolesowym zwalczanime szkodników roślin. Preparat poza działaniem widocznym na roślinie wnika także do jej soków i tkanek, krążac w układzi i chroniąc roślinę. Owady ssące przy próbie pożywienia się gina. Działanie powierzchniowe w widoczny sposób zabija je na podczas żerowania. Środek odprony jest na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, czy ostre słońce – nie mają one wpływu na działanie i efektywność preparatu. Preparat utrzymuje działanie ochronne rośliny przed szkodnikami do 21 dni po zabiegu.

Zalety Polysectu Bukszpan 100ml Substral

 • szybkie efekty – pierwsze skutki działania można zaobserwować już po 24 godzinach od aplikacji
 • kompleksowe działa – powierzchowne, wgłębne i systemiczne
 • długodziałający środek
 • szerokie spektrum działania w zwalczaniu szkodników
 • można stosować także w domu

Zastosowanie Polysectu Bukszpan 100ml Substral

Preparat wykazuje działanie owadobójcze oraz ochronne w walce i zapobieganiu wielu różnym szkodnikom. Polecany jest szczególnie do bukszpanu, ale jego działanie będzie równie satysfakcjonujące w orzypadku innych roślin ozdobnych. Dedykowany jest także do walki z owadami takimi jak: mączlik, mszyce, misecznik, wełnowiec, wciornastki.

Sposób użycia i dawkowanie Polysectu Bukszpan 100ml Substral

Środek występuje w postaci koncentratu do rozcieńczenia w wodzie. Przygotowanym w ten sposób roztworem nalezy przeprowadzić oprysk z wykorzystaniem opryskiwacza ręcznego. Środek można stosować zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie, tarasie czy w domu – pod warunkiem zachowania środków ostrożności. Zabieg nalezy preprowadzić dokładnie, opryskując roslinę tak, aby pokryć ciecza całkowicie roślinę – unikając jednak okapywanie kropli z liści. Dawką odpowiednią do sporządzenia preparatu jest 10 ml koncentratu na 1 l środka – w ten sposób całe opakowanie starcza aż na 10 l oprysku. W razie konieczności zabieg można powtóryć po 2-3 tygodniach.

Skład Polysectu Bukszpan 100 ml:

Olej rzepakowy - 700g/l (76,1%), Pyretryny - 7g/l (0,76%).

Olej rzepakowy dzięki działaniu kwasu oleinowego ma zdolność zabijania insektów roślin. Zapycha przetchlinki przez co owady nie mogą przeprowadzić właściwie wymiany gazowej i giną. Związki pyretryny działają na owady kontaktowo oraz żołądkowo - wysuszając je. Produkt działa szybko i skutecznie, a ograniczenie populacji szkodników jest widocznegołym okiem w pierwszej dobie od zabiegu.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

Elementy oznakowania
Oznakowanie zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr. 1272/2008 [CLP]Dodatkowe oznakowanie do wyświetleniaDodatkowe(e) klasyfikacja(e) do wyświetlenia
Zwroty wskazujące środki ostrożności (CLP) : P102 - Chronić przed dziećmi.
P103 - Przed użyciem przeczytać etykietę.
P270 - Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu.
P501 - Zawartość i pojemnik usuwać do specjalny punkt zbioru niebezpiecznych lub
specjalnych odpadów, zgodnie z przepisami miejscowymi, regionalnymi, krajowymi i/lub
międzynarodowymi.
Zwroty EUH : EUH401 - W celu uniknięcia zagrożeń dla zdrowia ludzi i środowiska, należy postępować
zgodnie z instrukcją użycia.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
 1. polecam jan on 26.10.2020
  Cena z dostawą
  Jakość obsługi
  Jakość produktu

  polecam, szybka wysyłka

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem