Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu 2021

Product was successfully added to your shopping cart.
Polysect Ultra 005sl BUKSZPAN 100ml Substral

Polysect Ultra 005sl BUKSZPAN 100ml Substral

Długo działający środek owadobójczy do ochrony i zwalczania owadów w uprawie bukszpanu. Środek zwalcza insekty występujące wewnątrz gęstych krzewów bukszpanu. 

23,00 zł

Marka: Substral

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 11,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 8,99 zł

POBRANIE:

Kurier 19,99 zł
Brakuje 180,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Polysect Ultra 005sl BUKSZPAN 100ml Substral

Profesjonalny, długo działający środek owadobójczy do bukszpanu i roślin ozdobnych, skutecznie zwalczający owady występujące wewnątrz gęstych krzewów.

Polysect Ultra 005 SL Bukszpan pomaga zlikwidować insekty, chroniąc tym samym rośliny, a jego specjalistyczna formuła przynosi widoczne efekty w przeciągu 24 godzin od aplikacji! Preparat dostępny jest w formie koncentratu, o pojemności 100 ml, dlatego przed zastosowaniem należy rozcieńczyć go z wodą w proporcji 10 ml na 1 litr wody. Skondensowany środek owadobójczy gwarantuje efektywną likwidację już istniejących szkodników, a stosowany profilaktycznie zapobiega pojawieniu się owadów.

Zwalcza: Mszyce, przędziorki, miseczniki, wełnowce, poskrzypki liliowe.

Jak działa Polysect Ultra 005 SL Bukszpan?

Preparat Polysect Ultra 005 SL Bukszpan wykazuje działanie powierzchniowe, wgłębne oraz systemiczne. W krótkim czasie po aplikacji pobierany jest przez liście rośliny, a następnie krąży wewnątrz wraz z jej sokami. Owady, które żywią się sokami rośliny giną, nawet jeśli nie doszło do bezpośredniego opryskania szkodników.

Środek chroni rośliny do 3 tygodni od opryskania. Nie dopuszcza do żerowania owadów w krzewie, chroniąc roślinę przed zniszczeniami i gołożerem, a w konsekwencji przed jej obumarciem. Należy pamiętać, że najbardziej widoczne rezultaty przynosi dokładne spryskanie liści zewnętrznych oraz gałązek wewnątrz krzewu.

Rośliny opryskiwać z chwilą pojawienia się szkodników lub pierwszych symptomów ich obecności. Jeśli to konieczne, zabieg powtórzyć po 14-21 dniach.

Substancja czynna: Acetamipryd 5 g/l (0,5%)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
  1. polecam jan on 26.10.2020
    Cena z dostawą
    Jakość obsługi
    Jakość produktu

    polecam, szybka wysyłka

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem