Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
RUP Roundup Antychwast Total Ultra 140ml Substral

RUP Roundup Antychwast Total Ultra 140ml Substral  • NATURALNA substacja aktywna, produkt w 100% jest naturalny

  • Nie ma żadnego śladu glifosatu w składzie preparatu

  • Efekt zastosowania widoczny już nawet po 2 godzinach,

  • Umożliwia ponowne sadzenie lub wysiew 24 godziny po aplikacji,


25,65 zł

Marka: Substral

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty 11,00 zł
Kurier 14,00 zł
Poczta polska 8,00 zł

POBRANIE:

Kurier 16,00 zł
Brakuje 250,00 zł do darmowej wysyłki!

Szczegóły

RUP Roundup Antychwast Total Ultra 140ml Substral

Roundup AntyChwast TOTAL Substral to nowa linia produktów chwastobójczych (herbicydów)2020rok oparta w 100% na naturalnej substancji aktywnej (zawiera organiczny kwas pelargonowy). Środek przeznaczony jest do usuwania szerokiego zakresu chwastów w domu, ogrodzie czy na działce. Super sprawdza się do ścieżek, podjazdów, patio ( i innych powierzchni twardych i półtwardych) oraz do stosowania wokół podstawy róż, drzew czy krzewów. Warto zanzaczyć, że można nim zwalczać chwasty pod drzewami owocowym i krzewami winorośli, ponieważ działa na zielone części roślin i nie uszkadza tych zdrewniałych.Więc bezpiecznie możemy go stosować bez ryzyka zniszczenia naszych drzewek.

Pierwsze efkety działania Roundupu AntyChwast TOTAL Substral zauważymy nawet po 2 godzinach od zastosowania.

Warto zaznaczyć, że Roundup AntyChwast TOTAL Substral jest bezpieczny dla gleby, gdyż ulega biodegradacji. To alternatywa dla wszystkich, którzy poszukują naturalnych rozwiązań w ogrodzie, nie chcą używać preparatów oparty na glifosacie, czy innych substancjach chemicznych. Pamiętamy, że jest to więc naturalny zamiennik Roundupu i pozostałych produktów zawierających glifosat , który jest tak szkodliwy dla nszego zdrowia.

Przygotowalismy dla Państwa różne rodzaje tego produktu w zależności od Państwa potrzeb. Począwszy od opakowania w formie wydajnego koncentratu, jak również w gotowego do użycia spray’u, produktu Hobby. Najważniejsze cechy Roundup AntyChwast TOTAL Substral

  • NATURALNA substacja aktywna, produkt w 100% jest naturalny
  • Nie ma żadnego śladu glifosatu w składzie preparatu
  • Efekt zastosowania widoczny już nawet po 2 godzinach,
  • Umożliwia ponowne sadzenie lub wysiew 24 godziny po aplikacji,
  • Bardzo uniwersalny środek chwastobójczy do stosowania na niechcianą roślinność,

Środek przeznaczony do stosowania najlepiej przy użyciu opryskiwaczy ręcznych bądź elektrycznych (w tym plecakowych opryskiwaczy ciśnieniowych).

Koncentrat: maksymalna/zalecana dawka środka dla jednorazowego zastosowania: 23 ml środka w 300-500 ml wody/10 m2. Gotowy do użycia: maksymalna/zalecana dawka środka dla jednorazowego zastosowania: 300 ml środka na 10 m2.

Pamietajmy, że maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym to cztery, a odstępy między zabiegami powinny wynosić 7 – 21 dni.

Skład Roundupu AntyChwast TOTAL Substral

Kwas pelargonowy (związek z grupy kwasów karboksylowych) - 565g/l (59,1 %) - koncentrat. Kwas pelargonowy (związek z grupy kwasów karboksylowych) - 43g/l (4,31 %) – gotowy do użycia

Jakie chwasty niszczy Roundup AntyChwast TOTAL Substral

Herbicyd niszczy zielone, nadziemne części roślin, mające bezpośredni kontakt ze środkiem. U roślin opryskanych następuje zniszczenie błon komórkowych i ich dehydratacja, a następnie zahamowanie wzrostu, deformacje i zamieranie. Najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się we wczesnych fazach rozwojowych (wysokość nie więcej niż 10 cm), w warunkach sprzyjających intensywnemu ich wzrostowi.

Działa w różnych warunkach pogodowych, jednak najlepsze efekty uzyskuje się po jego zastosowaniu w ciepłe i słoneczne dni. W sprzyjających warunkach pierwsze objawy działania środka (zamieranie na zielonych częściach roślin) widać już po upływie 2-3 godzin od zabiegu.

Chwasty wrażliwe: dymnica pospolita, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, komosa biała, maruna bezwonna, mlecz kolczasty, mlecz zwyczajny, przetacznik bluszczykowaty, psianka czarna, rdest plamisty, rumianek bezpromieniowy, samosiewy rzepaku, sporek polny, starzec zwyczajny, żółtlica owłosiona, żółtlica drobnokwiatowa.

Chwasty średnio wrażliwe: chwastnica jednostronna, przetacznik perski, rumianek pospolity, tasznik pospolity, wiechlina roczna.

Informacje dodatkowe

RUP Roundup Antychwast Total Ultra 140ml Substral

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi

Kupowane z tym produktem