Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Tuje

Product was successfully added to your shopping cart.

Brak produktów spełniających kryteria.

Najpiękniejsze Tuje - różne gatunki

Tuje zaliczają do jednych z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych drzewek iglastych z rodziny cyprysowatych. Zasadza się je zarówno w ogromnych ogrodach, jak i na działkach. Co istotne, sprawdzą się one również jako drzewka na balkonach, czy też tarasach. Prawidłowo zasadzone, będą cieszyć oko przez wiele lat. Sklep ogrodniczy Gardenowo.pl posiada tuje tradycyjne, jak i oryginalne, wyróżniające się formą i kolorem. Tuja AmberGlow posiada kształt kuli i idealnie sprawdzi się jako ozdoba praktycznie w każdym ogrodzie. Charakteryzuje się ona niewielkim rozmiarem, podobnie jak tuja Teddy. W naszym asortymencie dostępne są również m.in. następujące gatunki: tuja wschodnia Aurea, tuja Szmaragd. Sprawdzą się one zarówno jako pojedyncze drzewka ozdobne rosnące na otwartej przestrzeni, jak i jako żywopłot. W przypadku zasadzania żywopłotu, to właśnie tuje zaliczają się do najchętniej wybieranych roślin. Decyduje o tym przede wszystkim fakt, że ich hodowla jest stosunkowo prosta. Tuje zawsze ładnie się prezentują i urzekają swoim soczystym zielonym kolorem.

Tuje - nie tylko na żywopłot

W naszym sklepie oferujemy również środek przeciw brązowieniu tuj, który pozwoli Ci utrzymać w idealnej kondycji drzewka. Stawiamy na preparaty od najlepszych producentów, takich jak Substral. Opierają się ona na sprawdzonym i bezpiecznym składzie. O skuteczności działania świadczą opinie profesjonalnych ogrodników, ale również amatorów. Decydując się na tuje w ogrodzie, warto postawić wyłącznie na drzewa i krzewy iglaste odpowiedniej jakości, które nie są zasadzone przez żadną chorobę. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie pracy i rozczarowań. Pamiętaj, że tuje pochodzące ze sprawdzonej hodowli, będą ozdobą ogrodu przez wiele lat. Obecnie te cyprysowate drzewka można zakupić niemalże w każdym większym markecie. Zanim zdecydujemy się na taki zakup, warto uświadomić sobie, że jakość takich tuj może pozostawiać wiele do życzenia.

Tuje do ogrodu i na taras

Tuje to drzewka iglaste odpowiednie do ogrodu, na taras i na balkon. Można je wkopać w ziemię, ale również zasadzić w donicach. Ładnie wyglądają one w grupach, ale także i samodzielnie, jako pojedyncze egzemplarze. Zasadzone w ogrodzie, mogą tworzyć żywopłot, które będzie oddzielał od hałasu, zapewni prywatność, ale też spokój. Tuje w ogrodach są bardzo często spotykane ze względu na swój piękny wygląd, ale nie tylko. Są one stosunkowo proste w uprawie. Co ważne, nawet nie posiadając ogrodu, a jedynie balkon lub taras, możemy bez żadnych problemów zaopatrzyć się w tuje. Kluczowe jest zasadzie ich donic odpowiedniej wielkości. Zbyt mała pojemność negatywnie wpływa na roślinę i w konsekwencji niekoniecznie musi ona dobrze się przyjąć. Wybierając tuje na taras lub do ogrodu, warto postawić na odpowiednią jakość. Mimo tego, że te krzewy iglaste są obecnie dostępne niemalże wszędzie, to tylko kupując je w sklepie ogrodniczym, zyskujemy pewność, że rośliny są przechowywane w odpowiednich warunkach. Co ważne – tuje ze sklepu ogrodniczego wcale nie są drogie – by się o tym przekonać, wystarczy wejść na stronę gardenowo.pl.