Facebook
0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Gazele Biznesu

Product was successfully added to your shopping cart.
Ukorzeniacz do Zdrewniałych 50g Gratis Bros Ukorzeniacz do Zdrewniałych 50g Gratis Bros

Ukorzeniacz do Zdrewniałych 50g Gratis Bros

W skład ukorzeniaczawchodzą korzystne dla roślin żywe kultury mikroflory oraz składniki mineralne.

9,50 zł

Marka: Bros

Czas wysyłki: 24h

PRZEDPŁATA:

Paczkomaty InPost 24/7 14,99 zł
Kurier 15,99 zł
Poczta polska 11,99 zł

POBRANIE:

Kurier 20,99 zł
Brakuje 170,00 zł do darmowej wysyłki!

* dotyczy pierwszej przesyłki do 26kg

Szczegóły

Ukorzeniacz do Zdrewniałych 50g Gratis Bros

Specjalistyczny preparat przeznaczony do ukorzeniania sadzonek zdrewniałych. Stwarza optymalne warunki do ich rozwoju i wytworzenia przez nie silnego i zdrowego systemu korzeniowego. Nadaje się również do przygotowania podłoża pod wysiew nasion.

W skład Ukorzeniacza do Zdrewniałych Bros wchodzą korzystne dla roślin żywe kultury mikroflory oraz składniki mineralne. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

  • Sadzonki zdrewniałe: zrobić wgłębienie w podłożu i wsypać do niego min. pół łyżeczki preparatu, następnie wsadzić roślinę, docisnąć podłoże wokół niej i podlać wodą.
  • Przesadzanie roślin w odkrytych korzeniach: 50ml preparatu rozmieszać dokładnie w 100ml wody i pozostawić na 30 minut.
  • Następnie maczać korzenie przesadzanych roślin w otrzymanej zawiesinie i wysadzać w przygotowane wcześniej dołki.
  • Przesadzanie roślin z bryłą podłoża: 1 łyżkę preparatu wysypać w miejscu przeznaczonym pod bryłę korzeniową, następnie polać obficie wodą i przesadzić roślinę.
  • Sadzenie kłączy i roślin cebulowych: 1-2 łyżki stołowe preparatu wsypać do wcześniej przygotowanego dołka, podlać obficie wodą i posadzić roślinę.
  • Opakowanie : 50 g.


Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informację dotyczące produktu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zalecanych środków bezpieczeństwa.

Środki Ostrożności:

Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarze. Skutki uboczne nie są znane.

Przechowywać z dala od żywności, w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Pozostałości preparatu i puste opakowanie traktować jak odpady komunalne.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w etykiecie oraz z informacjami dotyczącymi produktu. Środki ochrony roślin mogą nabyć osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz. U. 2020 poz.2097). Dokonując transakcji kupujący potwierdza, że spełnia powyższe kryteria.
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość produktu
Cena z dostawą
Jakość obsługi
Kupowane z tym produktem